Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as, 40-es férfiak, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es férfiak, ti mit csinálnátok, ha egy fiatalabb kolléganőtök nagyon kedves lenne veletek, gesztusokat gyakorolna és magától önként szakmailag is borzasztóan értékes segítséget nyújtana még akkor is, ha ti korábban gorombák voltatok vele?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Semmit se csinálnák, hideg maradnék vele ugyanúgy, mert valami önös önző célja van a kedvességgel.

- Meg akar lopni

- Dgni akar

- Felhasználni vki ellen

- Ki akar bújni vmi felelősség alól

- Rám akar fogni később majd valamit

stb...

Egy nő akkor kedves, ha önző énje valami hasznot lát belőlem, lehet az testi vagy szellemi. Egy nő nem tud másra gondolni, csak saját magára.

2020. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen, mint nő, mennyire fiatal, stb.


Amit írsz, az kedves dolog emberileg és becsülném is, de nagyon kevés olyan esetet tudok mondani, amikor ennél többet gondolnék egy kolléganőmmel kapcsolatban. Nem vagyok az a mindenkire ráinduló típus, főleg nem munkahelyen.


Eleve 28-30-tól kezdődik nekem egy nő, szóval egyáltalán nem vagyok oda attól, hogy fiatal. Aztán ott van az is, hogy nem elég csak nice girlnek lenni ahhoz, hogy bármit megmozgasson bennem az illető. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy nem mérgezném ilyennel a munkahelyi közösséget.


Belegondolsz, hogy lenne egy taknyos gyakornok srác, aki ugyanezt csinálná veled, neked sem lenne vonzó, maximum cukika.

2020. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A munkahely, az munkahely, nem randiguruhely. Azonban a továbbiakban én is normálisabban viszonyulnék hozzá.
2020. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hálából beletenném,ahogy szereti.
2020. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nem fordulhat elő, mert élből taszítom őket. Meg sem kell szólalnom.
2020. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és szingli vagyok, nyilván lefekszem vele.
2020. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!