Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és pénz: mi az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és pénz: mi az igazság?

Figyelt kérdés
Személy szerint én nem hiszem el az olyan szélsőséges álláspontokat, hogy a férfi pénze a nők legfőbb szempontja társkereséskor. Ugyanakkor annyi csúnya történetet hallottam családban, ismerősöktől, vagy olvastam neten - oké, ez utóbbi hitelessége kétes - hogy kétségek kezdtek gyötörni: mi van, ha tényleg van alapja?

2020. máj. 24. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem a legfőbb szempont. Sokkal fontosabb az intelligencia, szorgalom, szeretet, céltudatosság, családcentrikusság, stb. Viszont nem jönnék össze egy olyannal, akinek sem normális munkája, sem normális jövedelme, sem céljai nincsenek a jövőre nézve és nekem kellene eltartanom.
2020. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem mondom azt, hogy minden nőnek csak a pénz számít, de meglepően sokaknak igen és sokaknál szempont. Nevetségesnek tartom azt, amikor nekiállunk embereket idealizálni, miközben senki sem tökéletes. Ha valaki elfogadja, hogy sok pasi csak szexre hajt, akkor bizony ne álszenteskedjen és fogadja el azt is, hogy sok nő a pénzre.

Az viszont szerintem is gáz, amikor valaki azt állítja, hogy csak pénzzel lehet nőt találni. Sosem kerestem sokat, de mindig találtam kifejezetten normális barátnőket.

2020. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legfőbb szempont, de ha kajára sem futja a pasinak, akkor annak a kapcsolatnak nincs jövője.


F

2020. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a női nem tagjai mind pénzéhesek és a férfiakban is csak ezt látják, nettó baromság. Ha így lenne, csak a tehetős férfiaknak lenne feleségük, családjuk. Ez csak a lúzerek önigazolása, amivel bemagyarázzák, hogy nem bennük van a hiba, hanem mindenki másban.

Pár dolgot viszont megfigyeltem a kapcsolataim során. Minden barátnőmnek természetes volt, ha kapott tőlem, de fájó, ha adott nekem. Előbbi szóra sem volt érdemes, utóbbit jól az emlékezetükbe vésték. Ha nőtt a bevételem, az igényeik is. Ha csökkent, a megbecsülésük is felém. Az enyém közös volt, az övék csak a sajátjuk. Én ezeket tapasztaltam, de lehet, hogy csak nem volt szerencsém.

2020. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez egy baromság. Főleg Budapesten. Itt felnőnek értelmiségi családokban, elkényeztetve a kis hölgyek. Próbálj már meg lenyűgözni egy olyan lányt pénzzel, aki vagyonos családban nőtt fel. (Nem fog menni). Persze vannak ilyen faluról kipattant, műkörmös, plázacica nők, akik próbálják eladni - ha mással nem, de -külsővel és pofátlan magabiztossággal a királynői állapotukat, mely alapon jár nekik minden mi szép és drága, csak mert p**ncijuk van, de akik ezekkel a szutykokkal foglalkoznak, azok meg is érdemlik.


Sokkal nagyobb baj van ennél a nökkel.

2020. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Társkeresés... TÁRSkeresés. A legfőbb szempont, hogy mennyire alkalmas társnak az egyén, a személy, a személyiség.
2020. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem minden normális embernek számít a pénz, csak a férfiak hajlamosak annyira a szexre figyelni, hogy nem igazán számolnak egy nő esetében a praktikus szempontokkal. A nőknél ez biológiailag kicsit jobban kódoltabb a párválasztásnál. A nők többsége tervez, mielőtt igazán szerelmes lenne, a férfiak többsége meg úgy érzi, minden mindegy, csak most legyen jó. Ez nyilván általánosítás.


Ahogy a nők is, a normálisabb, kevésbé impulzív férfiak is azért megnézik, milyen lesz az élet azzal, akivel összeállnak. Ez nem azt jelenti, hogy a leggazdagabb, a legjobb, a legakármilyenebb kell, aki majd eltartja őket is, hanem azt, hogy egyfajta nívót várnak a kapcsolattól, például azt, hogy ha együtt élnek valakivel, amiatt ne kerüljenek nehezebb élethelyzetbe. Nem egészen értem azt, mikor valaki egy jól kinéző csövessel is összeköltözne. Ez egy hatalmas teher annak, aki veled akarja jól érezni magát, de nincs kettő "adagra" pénze mindig. Arra meg pláne nem, hogy nem csak a szórakozásotokat, hanem az alapellátásotokat és ha úgy van, a közös gyereketek ellátását is finanszírozza (főleg ha nő, akinek még úgymond a szülés is a dolga az egész mellé, ha gyereket akar). Vannak beteg emberek, akiknek jó érzés, ha mindent ők állnak és minden az ő kezükben van, viszont a nők nagyon nem, a férfiak pedig csak kis mértékben szeretik ezt a szerepet megtestesíteni. Normális embernek ugyan (szerintem) igénye van arra, hogy egyedül is állja a sarat, viszont a nőkben van egy extra vagy arra, hogy a férfi kicsit erősebb, dominánsabb is legyen és ez az anyagiakban is megmutatkozhat. Az pedig, hogy a férfi mennyire hagyja magát elengedni a pina csábításának és mennyire hagyja azt, hogy kizsigereljék vagy inkább csak megmaradjon férfias szerepben, de amúgy egyenrangú félként, az már az ő igényessége.


Én nem istápolnék szakadt embereket akkor sem, ha csinos nők. Más nem így van ezzel. A nőknél viszont jóformán alapvető, hogy legalább a mentalitás legyen meg, amivel lehet normális életet teremteni anyagilag is. És ez teljesen jogos.

2020. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a pasik is megnézik ugyanúgy hogy gazdag-e a nő meg hogy nem-e csóró családból származik. Ők is szívesen választják a gazdag családból származó gazdagabb nőt..ha van rá módjuk. Nincs nemek között különbség. Sőt a nők sokkal érzelmesebbek és elnéznek dolgokat ragaszkodnak ha megszeretnek vkit a pasik viszont könnyen váltanak ha felsejlik a lehetőség a könnyebb életre...
2020. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a pasiknak sem kell a szomszédba menni, ha le kell húzni a nőket.

Nem kell minden hallott történetet elhinni, mert egyáltalán nem biztos, hogy igaz, vagy úgy igaz.


Itt is volt valami kérdés régebben, hogy a nő 3 ingatlanból 2,5-et magának akar, miért nem feleznek, micsoda ribi, hogy le akarja a kérdezőt húzni, aztán szép lassan kiderült, hogy a nyaraló eleve a nőé volt, egy lakást menet közben örökölt, és csak egy volt közös szerzemény.

2020. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
#9 Neked sem kell szomszédba menni, ha sértettségedet akarod kivetíteni a normális válaszadás helyett :/
2020. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!