Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 év korkulonbseg. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lüszim kérdése:

9 év korkulonbseg. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon kivancsi lennek a velemenyetekre

Én egy 28 eves no vagyok, es van egy 9 eves lanyom. Megismerkedtem kozelebbrol egy fiuval. A családom is ismeri kis kora óta. Tudtam hogy fiatalabb tőlem, mikor elkezdtunk talalkozgatni. Persze nem hoztuk egybol nyilvanossagra. Ido kozben teljesen bele szerettem, viszont kiderult hogy o hazudott a korarol. Nem 25 éves hanem 19. Egyaltalan nem latszott rajta h ilyen fiatal. Se külsőre, se belsore. Most nem tudom mit tegyek. Ha felvallalom félek a csaladom reakciojatol. Ti mit gondoltok erről?



2020. máj. 24. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Arról, hogy ha valakinek megfelel egy ember aki élet tapasztalatban és fejben ( legalább is így kéne) le van maradva 10 évvel, az gáz.
2020. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Te direkt hozol egymás után rossz döntéseket?
2020. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Azt csináljátok, amitől boldogok vagytok! Igen, ez enyire egyszerű!

N27

2020. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én azt gondolom, hogy túl nagy a különbség köztetek.
2020. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Fordított esetben már a többség előadná, hogy teljesen normális a felállás. Ebben a helyzetben meg sokan kiakadnak.

Ha ti passzoltok, legyetek együtt. A sok sikertelen, előítéletes, megkeseredett emberrel meg ne foglalkozzatok.

2020. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Mire kell?


Dugni, az oké, de te is tudod, hogy apa és pláne családfenntartó szerepre kevés.


1 olyan kapcsolatot láttam/látok ahol egy ehhez hasonló felállás működik, de ott a nő és a srác szülei is gazdagok, és a srác is 20+.

2020. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A korkülönbség önmagában nem gáz. Az probléma szerintem, hogy teljesen különböző életszakaszban jártok. A srác nemrég érettségizett, te meg már gyereket nevelsz? Ez nem működik hosszútávon, te is érzed szerintem.
2020. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a csávó korával van a baj, hanem,hogy kamuzott a koráról. Mondjuk ha csak dugni akarsz,akkor még oké, de hosszú távra kevés csávó alkalmas, pláne az életszakasz miatt. Mert 30 felett már kevesebbet nyomna a latba, de így még sajnos tényező.
2020. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem is feltétlen a kor különbség lenne a baj hanem hogy neked is számít másoknak a véleménye és ezt sokan megszolnák mint ahogy mindent de te erzed

De ritka aki 19evesen komoly lenne hosszabb tavon

2020. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Fú...hát ez nehéz.. Én is inkább az életszakaszt illetve az életcélokat mondanám problémának...

19 évesen ott a tojáshéj a seggen és fix hogy nincs készen lelkileg meg sehogyse a pótapa szerepre. Mert azért egy ilyen kapcsolatban valahol a gyerek ezzel jár.

Másrészt hosszútávra nem tudsz vele terveni. Kb 1% az esélye hogy ebből egy 5+éves kapcsolat legyen. Tehát vagy max dugópajti vagy 1-2 év és utána jön az hogy ő egy vele egykorú lánnyal akar lenni.

Van ismerősöm ahol a srác 25 a csaj meg 33-34 de ott legalább mind a ketten dolgoznak..(mondjuk én ìgysem jósolok nagy jövőt de ez mindegy).


Tehát én tuti nem mennék ebbe bele, mert érzelmileg szar vége lesz, neked is, neki is, ha ki kell mászni egy kapcsolatból olyan okok miatt hogy kb félig te neveled a pasid is.

Plusz másnak se cseszném el a fiatalságát a saját önzőségem miatt, azzal hogy egy ilyen kapcsolatba vágunk bele.

De! Tedd azt ami szerinted a helyes, ami neked jó és érezzétek jól magatokat:)

2020. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!