Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő nem csak egy bónusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő nem csak egy bónusz az élettől?

Figyelt kérdés
Ugye a barátnőből nem lehet megélni, de egy jól sikerült karrierből már igen. Az ember fiának fiatal korában nem a karrierjét kéne egyengetnie az értelmetlen csajozás lehet? Nem lehet, hogy a csajozás ráér akkorra, ha már lesz karriered?

#csaj #szerelem #vonzalom #karrier #illúzió #megélhetés, vagyon, pénz
2020. máj. 26. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen. Én sem kapkodtam el nőként, volt elég dolgom folyamatos pasizás helyett, hogy ne legyek egy nulla 30 éves koromra. Soha életemben nem kerestem célirányosan társat és nem voltam ráállva a témára, fölösleges.
2020. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek és nekem is volt tartós kapcsolatunk 19, illetve 20 éves korunktól. Mégis diplomát szereztünk, építettük a karrierünket. 30 fölött voltunk kicsivel, mikor megismerkedtünk, már haladtunk előre az életben, és párkapcsolati tapasztalatunk is volt. A kettő nem zárja ki egymást.
2020. máj. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem vagy-vagy, lehet karriert építeni, fejlődni úgy is, hogy közben csajozol-pasizol. Ráadásul nem lehet az életed "szüneteltetni" x ideig, mert mi van, ha nem leszel sikeres 30 éves korodra, csak 35 évesen, mi van, ha elüt a villamos 25 évesen, akármi történhet, és akkor igazából elpazaroltad csak az életed és a lehetőségeidet. Nem csak munkából áll az élet, igenis szórakozni is kell, élményeket, tapasztalatokat gyűjteni, amikre majd visszaemlékszel öregen és fáradtan, mert nyilván 20 évesen sokkal több energiád és kedved van körbeutazni egy hátizsákkal a világot, mint mondjuk 40 évesen, és potenciálisan lehetőséged is több van rá (munkából kihagyni fél évet nem olyan egyszerű, mint az egyetemen fél évet passziváltatni).
2020. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki csak karriert épít és nem foglalkozik a társkereséssel, az sem garantált, hogy sikeres lesz, ellenben ha 30 évesen akar valaki neki kezdeni az ismerkedésnek, azt garantáltan szánalmas lúzernek fogják nézni és esélytelen lesz, hogy normális kapcsolatot alakítson ki.
2020. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:

És nyilván este a karriered vár otthon. A karriereddel beszélitek meg egymás dolgait. A karriered van veled akkor is, ha a karriered épp becsődöl. A karriered fogja a kezed, amikor beteg vagy. A karriered nyitja rád az ajtót öreg korodban.

Sajnállak, mert megrekedtél azon a szinten, hogy barátnő = szex = valaki akit mutogatni lehet. És nem társban gondolkodsz, mint az értelmesebbje.

És igen. Lehet karriert építeni és párkapcsolatban lenni. Igazából ekkor leszel igazán sikeres, mert áll melletted valaki, aki támogat.

2020. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Akinek olyan munkája van, ahol az ember nem feltétlen saját maga dönt az időbeosztásáról (pl. rendőr, katona, tűzoltó) az is csak szexre hajt? Csak egy szexuális tárgyként tekint a nőkre?? Kérlek, fusd ezt a kört újra, mert nem fontos számomra a szex, és a külsőség, egyáltalán nem ismersz, de egyből ítélkezel. Tudom, hogy olyan időszak vár majd az életemben, amikor nagyon nem lesz időm, és energiám kapcsolatépítésekre, de még a családommal és a baráti körömmel sem fogok tudni kellő mértékben foglalkozni. Vajon egy ilyen életszakaszban érdemes lesz csajoznom? Komoly kapcsolatot akarok, nem csak szexre találni valakit. Ötöském! Mellé lőttél, de nagyon, viszont nem haragszom, nem vagyok olyan típus. Ha szeretnél valamit még mondani, vagy valamivel megszeretnél bántani, nyugodtan!

2020. máj. 26. 23:15
 7/11 acelsziv ***** válasza:
Kisfiam. Nem kell ítélkeznem. A kérdésed beszédesebb és őszintébb volt, mint a mostani szànalmas magyaràzkodàsod
2020. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem vagyok a kisfiad! Bírom mikor valaki néhány sorból már elemzi a másikat, mintha pszichológus lenne. Lehet, hogy az vagy, de akkor sem ismersz. Nem tudod ki vagyok, csak egy felszínes véleményt formáltál meg, aztán ha reflektálok a kommentedre, egyből magyarázkodásnak tartod. Néhány mondatból ilyen dolgokat leszűrni...
2020. máj. 27. 23:50
 9/11 acelsziv ***** válasza:
Lehetséges, ha a megfogalmazás módját és a későbbi reakciókat is figyelembe veszed.
2020. máj. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor is mellé lőttél! Nem csak szexre használom a nőket, ha csak arra akarnám, akkor lehetne szexpartnerem, nem?? Akkor a kérdést sem írok ki, okoska...
2020. máj. 28. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!