Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy 180 fokos fordulatot vett a felfogásotok egy kapcsolatnak köszönhetően?

Figyelt kérdés
Sosem vonzott a házasság, meg a családalapitas, az esküvő gondolata még most sem, inkább a csendes kis szertartás kettesben két random tanúval. A családalapitas viszont annál inkább. Ilyen csiklandozast érzek a hasamban, ha arra gondolok, hogy lehetne majd közös babánk. Teljesen be vagyok zsongva, viszont rettegek. Pedig ez csak a fejemben van egyenlőre, de már gyártom magamban a forgatókönyveket, hogy miattam elcs*szodik a terhesség. Rendesen panikolok, sirdogalok, hogy mi lesz, ha elvetelek? Másnak is vannak ilyen irracionális félelmei?
2020. máj. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat agyalsz, valamivel kösd le magad. Ha szeretsz rajzolni vagy kötni tudsz, az megfelelő állapotba tereli a gondolataidat. Fókuszálj a jelenre, semmi okod idegeskedni. Nem vagyok nagy ezós de Echart Tolle A most Hatalma könyvét elolvashatnád, de fenn van a You tube-on is hangos könyvben, hallgass bele hátha segít.
2020. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó dolog ez, szerintem annyit jelent, hogy a helyeden vagy. Próbálj meg nem stresszelni rajta, minden úgy lesz, ahogy lennie kell. ☺
2020. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból igen, hogy azokat a dolgokat, amikkel a jelenlegi kapcsolatom előtt még egyezkedtem, ma már egyértelműen nem bírnám elfogadni, mert a párom megmutatta, hogy lehet így is együtt lenni valakivel és nem kell semmit eltűrnöm meg megengednem.

Főleg szexualitás és odafigyelés/hűség témában..

2020. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!