Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnom miert feltekeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom miert feltekeny a kapcsolatomra?

Figyelt kérdés
Igazabol lehet helytelen a megfogalmazas, de az a lenyeg, hogy miota van baratom szinte egyaltalan nem keres ( 2 honap) azelott, mindig telefonaltunk ( 1 orat minimum) azota hiaba kerdezem meg naponta, hogy na mikor talalkozunk/telefonalunk, vagy el se olvassa egesz nap es este ir (pedig elerheto) vagy jaj nem jo neki. Pedig nem dicsekedek a kapcsolatommal, erdekel hogy vele mivan.
2020. máj. 28. 07:05
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Sok embernek, ha kapcsolata lesz az egyből hanyagolni kezdi az addigi barátait, nálatok fordítva van úgy látszik.
2020. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez jutott eszembe nekem is. De en ennek ellenere mindennap keresem es pontosan tudok ra annyit idot szanni amennyit eddig is. Ezert sem ertem, hogy miert pont o csinalja.
2020. máj. 28. 07:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van, aki számára a barátkozás annak az elvárását jelenti, hogy ő legyen a legfontosabb, s ha valaki más is a képbe lép, aki fontosabb lesz, onnantól nem akarja a másodhegedűs szerepét eljátszani. De ezenfelül a kapcsolat leépítésének további két oka is lehetséges a részéről: egyrészt lehet, hogy nem akarja, hogy az új barátod előtt őt kibeszéld, másrészt ha neki nincs párja, akkor rossz érzést kelthet benne, hogy a saját boldog pillanataidról beszélsz neki, ami számára nem adatik meg.
2020. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedik, mert Neked van, neki meg nincs.
2020. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg irigykedik rád
2020. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hát vagy megsértődött, hogy osztoznia kell a figyelmeden, vagy ő is szeretne egy párkapcsolatot és most, hogy neked lett, nem tudja egészségesen elviselni csak féltékenységgel.
2020. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigykedik, én pont emiatt már alig beszélgetek és egyáltalán nem találkozok az egykori barátnőimmel. Ők mindig kellettek a férfiaknak, ma már komoly kapcsolatban élnek, összeköltözés, eljegyzés, házasság, gyerek stb. Én meg sosem kellettem, évek óta full egyedül rohadok, és már nem tudom békésen végignézegetni mások boldogságát, sikereit.
2020. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát miért kellett neked a falu legjobb pasiját összeszedni?:)

Most az összes többi csaj az ellenséged lett.

2020. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Annó első barátnőm és az ő "BFF"-e közt annyira megromlott a kapcsolatunk miatt a viszony az irigysége miatt, hogy szakításig nem is dumáltak. Azóta megint legjobb barik. :D
2020. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!