Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban igaz, hogy a tősgyöker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy a tősgyökeres vidéki férfiak sokkal butábbak és előnytelenebb külsejűek, mint a Budapestiek?

Figyelt kérdés

Eleve ugye vidéken több volt a munkás, mezőgazdasági dolgozó, jóval kevesebb az értelmiségi család, és a valami a levegőben is lehet, hogy nem olyan jó kiállásúak, mint pesti társaik.


Mikor jönnek fel hétvégén bulizni, mindig látni, ki a vidéki, a ronda, buta pasik 90-ban. Már a mozdulatukon is látszik, hogy nem nyertek a genetikai lottón.


2020. máj. 28. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy melyik a gázabb. Az ő kérdése, mert őt tényleg érdekli, vagy a tied, hogy ennyi szabadidőd van, de humorod semmi.
2020. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Az ő kérdése, mert őt tényleg érdekli"


Mert egy rosszindulatú, ostoba csicska gyerek?

2020. máj. 28. 12:41
 3/11 A kérdező kommentje:
AMúgy Pesten sokkal több jó nő van. Magasabb az életszínvonal, többet adnak magukra.
2020. máj. 28. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
#2: Semmivel sem rosszindulatúbb, mint te.
2020. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet oltozkodesben mas, de kulsejet ez nem befolyásolja
2020. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne mondjad már nekem, hogy egy taknyos 20 éves fővárosi ecsetfejű kisgyerek vonzóbb, mint egy negyvenes, érett, értelmes vidéki...
2020. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Jogod van hozzá, hogy igy gondold, de általánosítani nem kellene. Pesten is láttam már nem egy ronda férfit, illetve vidéken nagyon helyes, vonzó, értelmes pasit.
2020. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ekkora hülyeséget rég olvastam. Vidéken is vannak egyetemek, fősulik, nem butábbak.

Bár többen dolgoznak mezőgazdaságban, az egyik exemnek van földje, traktorja, gépei, tele van pénzel és hétvégén buliba rendesen felöltözve bomlanak utána a nők, nem látszik rajta, hogy "egy paraszt".

Egyébként inkább egy férfias munkásember, mint egy borotváltlábú, ecsetfejű Breska butikban szédelgő eladófiú.

2020. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#6-os,egy húszéves pasi mindig vonzóbb külsőre,mint egy 40 feletti,mondom ezt nőként,közel a 40-hez.

Nekem nem tünt még fel,hogy rondábbak és butábbak lennének a vidékiek.

2020. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két települést említek: Pápa és Felcsút.

Most gondold át. Na?

2020. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!