Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavarna ha egy férfi nem szeret egyedül élni? Saját lakásban bérlővel lakik.

Figyelt kérdés

Egyetemista korában két lakótárssal lakott albérletben, huszonévesen később egy lakótárssal szintén albérletben és amikor 30 évesen lakást vett, akkor keresett maga mellé egy lakótársat (egy néhány évvel fiatalabb srácot), aki megbízható, rendes, csendes bérlő. Amúgy a férfi ugye 19 éves kora óta nem otthon lakik, tud magára főzni, takarítani, stb.


Nem a szülővárosában lakik, nincs óriási ismerősi köre (de vannak barátai), nem jár el sokat otthonról és tudja hogy rossz hatással lenne rá, ha full egyedül lenne otthon mindig. Természetesen ha egy kapcsolata komolyra fordulna és felmerül az összeköltözés, akkor szépen felmondási idővel elküldené a bérlőjét.



2020. máj. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért előnynek messze nem nevezném, de nem is baj. Van saját lakásom, ott tudunk nyugiban lenni, míg nem költözünk össze.
2020. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Azt még nem tartanám furának, hogy van albérlője (miért ne lehetne?), de ezzel a magyarázattal, hogy azért mert nem szeret egyedül élni már egy kicsit érdekes.

Ekkora pluszt ad az életéhez egy tök idegen ember aki a másik szobában, tőle teljesen függetlenül ott él? Ilyen magányos az illető?

2020. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Én évek óta egyedül élek, nem szeretem azt, aki lelkileg, mentálisan nem bírja az egyedüllétet.
2020. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hú, nekem hát tesóm van, akikkel három szobába nőttem fel. Azonkívül pedig kolikban laktam. Szinte el sem tudom képzelni, hogy egyedül legyek sokáig. Abszolút megértem a barátodat. Nem lehet, hogy neki is sok tesója volt?
2020. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!