Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számba adja az ételt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számba adja az ételt?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, vonzódom valakihez, azt sajnos nem tudom hogy ő vonzódik e, mert sosem beszéltük meg. Messze lakunk egymástól, néha meglatogatom és ő is engem. Van hogy csak úgy eszik valamit, megkinal vele, és egyből a számba teszi. Hülyeség.. De ez lehet ez is a vonzalom jele?
2020. máj. 29. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen, de én biztos azzal az emberrel csinálnék ilyet akivel már régebbóta együtt vagyok, vagy mélyebb barátság van közöttük.
2020. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen. Vannak nagyon kozvetlen emberek. Tul kozvetlenek...
2020. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, ő leginkább igazán távolságtarto az emberekkel, sőt nemigazan szeret velük túl közvetlen lenni, ezért is furcsa
2020. máj. 31. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat, idegenekkel lehet. De ti latogatjatok egymast, szoval, nem vagytok idegenek. Akikkel olyan viszonyban vagyok, hogy meghivom az otthonomba, nyilvan kozvetlenebb vagyok.

Amugy, milyen nemu? Anyaskodas/atyaskodas is lehet, ha idosebb, vagy gondoskodobb beallitottsagu valaki.

2020. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!