Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít párkapcsolat kialakításánál?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy nőknél és férfiaknál egyaránt mennyire számít, hogy a lehetséges partner mit dolgozik? Mennyit keres?

Kell az, hogy közel hasonló keresettel rendelkezzenek?

Vagy elfogadott az hogy az egyik fél többet míg a másik valamivel kevesebbet?

A nők jobban húznak affelé, hogy a férfi keressen minél többet?

Van még olyan ember a földön akit nem az érdekel hogy mennyi a keresete a partnerének?



#párkapcsolat #pénz #elvárás #Pénzbelikülönbségek #Mennyire számít
2020. máj. 29. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor összejöttem a párommal friss diplomásként munkanélküli voltam, munkát kerestem, ő még mindig az egyetemet csinálta, csak már a mestert. Ő mérnök, én óvónő, a keresetünket nem lehet összehasonlítani, ég és föld.

Engem különösebben nem érdekelt, mennyit keress.

2020. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem a keresete miatt vagyok vele, így nem izgat. Nyilván az pozitívum, ha például együtt vagyunk es tud sporolni, felretenni, nem kolti el minden hülyeségre a pénzét, felretesz a jovojere es folyamatosan alapozza azt. Alap dolgokra gondolok itt, nem kitudja hany millios tetelekre.
2020. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit azért számít hogy majd mégis hogy fogtok együtt boldogulni.

Érted ha nem dolgozik vmelyikotok akkor előbb utóbb zavaró lesz. Vagy ha tudna többet is teljesíteni de nem akar pedig nem álltok vmi jól akkor is.


Nekem éppen akkor amikor osszejuttunk nem volt zavaró mert egyikonk se keresett.

2020. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Van még olyan ember a földön akit nem az érdekel hogy mennyi a keresete a partnerének?" - pl mi a párommal...
2020. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam millió és egy olyan tulajdonság van, ami sokkal fontosabb a keresetnél egy jövendőbeli partnerben. Mert hiába keres baromi jól, ha mondjuk nem egyeznek a távlati céljaink, ha nem találjuk a közös hangot, vagy ha egy $eggfej. Nyilván ha kiderül, hogy jól keres, az nem negatívum, de nem is a legfontosabb.


Igazából engem számszerűsítve sosem érdekelt, hogy mennyit keres, nekem általában az a fontos, hogy ki tudjon jönni a pénzéből, és hogy együtt legyen annyink, hogy tudjunk önállóan élni, ne hónapról hónapra kelljen élni, valamennyit félre tudjunk tenni, időnként el tudjunk menni nyaralni (nem ötcsillagos szállodákra gondolok másik kontinensen), vagy beülni egy kávézóba/étterembe. Azt hiszem, ezek nem túl megugorhatatlan elvárások. :D


Egyébként a munkával kapcsolatban nekem sokkal jobban számít az, hogy szereti-e, amit csinál, lát-e benne célt, milyen a munkamorálja, és ha egy lehetőség már nem máködik neki, tesz-e azért, hogy jobb legyen. Ezek sokkal többet elmondanak valakiről, mint hogy mennyi érkezik havonta a bankszámlájára.

2020. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!