Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ilyet mond és megosztogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyet mond és megosztogat, alkalmas párkapcsolatra? "az állatokat mentem, mert az emberiség már menthetetlen" Csak mert gondolom a gyerekei is emberek lesznek, és így ez egy kicsit furcsa.

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 16:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

Valahol igaza van. Csak akkor ne kerüljön ellentmondásba ezzel a nezetével mert az eléggé kellemetlen. A gyerekét meg nevelheti olyan értékek mentén ahogy neki jó.

Én azt nem szeretem, ha valaki úton útfélen hangoztatja a nézeteit minden posztja az adott témáról szól.


Azt hiszem ez már súrolja az antiszociális viselkedést, de ha nem zavar téged(vagy altalanossagba véve nem zavaró), akkor nem kell fennakadni rajta.

2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Miböl gondolod, hogy egyáltalán akar gyereket????
2020. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Ez most egy trendi álláspont, utálni és megvetni kell az embereket, az állatokat meg a magasba emelni - jó sok lájkot lehet vele gyűjteni. Ennyiről van csak szó.
2020. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Csak nagyot akar mondani. Valamit, amitől hű de intelligensnek tűnik. Hagyd rá.
2020. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Harmasnal van az igazsag. Ezek a megmondoemberek a valosagban maximum annyira allatbaratok, ha latnak egy kobor cicat, felsohajtanak, hogy “oh szegeny :(“ aztan mennek tovabb a dolgukra. Es eloszeretettel hisztiznek mindenfele Facebook poszt / cikk alatt, hogy egjen az emberiseg, remelik, hogy mindenki belehal a virusba, meg hogy kipusztit minket a globalis felmelegedes es tarsai. Aztan mennek es megisznak egy kolat. Szeretem oket, pont kielegitik az olcso szorakozas iranti igenyeimet, amire abban a par percben vagyom, amikor Facebookot bongeszek.
2020. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Amit én nem értek, hogy miből hiszed, hogy gyereket akar?
2020. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Már van neki egy, és még akar állítólag egyet.
2020. máj. 30. 18:19
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lehetne alkalmas párkapcsolatra? Keres olyat, aki ugyanezt vallja.


Amúgy engem a koronavírus ébresztett rá, hogy igen, az emberek szarok, és a többség menthetetlen.

2020. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Ramos ökle ***** válasza:
51%
Aki ennyi alapján elgondolkodik, h alkalmas-e valaki, na az nem alkalmas. :D Amúgy kiábrándult az emberekből, ami nem csoda, aki lát is és nem csak néz, az nem szereti nagyon az emberek többségét.
2020. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
Kilences, nem kell szeretni a hulye embereket, de emiatt az egesz faj kihalasat kivanni az menthetetlen ostobasag. Ertjuk, nekik nem jott be az elet, ezert inkabb pusztuljon mindenki. Azok az emberek, akik aktivan tesznek azert, hogy barmi is jobb legyen, nem igy allnak az emberiseghez, mint csoporthoz, mert ott van elottuk / melletuk a rengeteg pozitiv pelda is. Ezek ilyen tipikus fotelharcosok, akik neznek ki a fejukbol es csodalkoznak, hogy de szar ez meg az, de nem csinalnak semmit, inkabb ragyujtanak a bolygot mindenkire, mert az egyszerubb, mint dolgozni azert, hogy jobb legyen valami.
2020. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!