Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha a srác soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha a srác soha nem tesz szexuális utalást, nem beszélünk ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Írásban beszélünk csak (a karantén miatt) egyelőre, de kicsit fura, hogy nem kerül ez szóba. Arra gondoltam, hogy talán aszexuális? Ja korábban egyébként randiztunk amúgy, de akkor sem került ez szóba.

2020. máj. 30. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kezdeményezz,egyszerűen őt nem izgatja ez
2020. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nokent sem ciki ennyi ido utan felhozni. Baratomnal is en hoztam fel hamarabb a temat es mondta, hogy orult neki mivel o is felakarta csak nem akart tolakodo lenni. Egyebkent chaten en se szeretek ettol függetlenül ezeket beszelni, de azert par dolog miatt fontosnak tartom. Nem hinnem hogy aszexualis.
2020. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen félhet felhozni a témát,és talán úgy gondolja, hogy még nem ismeritek egymást annyira, hogy erről beszéljetek gátlások nélkül, de biztos eljön ennek is az ideje, de addig sem akarja elrontani a kapcsolatotokat. A mai világban sok nőnek van elege a nyomulós, farokfotó küldözgetős pasikból, és ő meg akarja mutatni, hogy normális, nem a szexre nyomulós alak, hanem komolyan érdekled.
2020. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem is csak az zavar, hogy konkrét beszélgetés nincsen erről.. hanem inkább az fura, hogy más kis apró flört és utalgatasok sem. Szóval nem húzzuk egymás agyát
2020. máj. 30. 22:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még szűz, és nincs akkora önbizalma, hogy ilyen dolgokról beszéljen. Még ha kétértelmű aranyköpésekkel is :) Nem próbáltad valahogy terelni errefelé a beszélgetést. Pl, hogy mit dolgozik, és ahhoz nagy szerszám kell? 😉😁
2020. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Hàt ez nem jelent jót, valószínűleg nem hozod ki belőle, vagy van ahol elintézi.
2020. máj. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy úgy van vele, csinálni kell nem beszélni róla.
2020. máj. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Most meg az a baj hogy a férfi nem beszél a szexről?😁
2020. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5., 8. szakadok:DDDD


egyébként lehet csak megszoktam, hogy az exem elég hamar rákattant erre és igényelte is a folyamatos szexchatet, képküldést és annyira rám volt állva, hogy sokáig abban a hitben voltam, hogy csak arra megy, végül le sem feküdtem vele (habár nem emiatt)


a jelenleginél meg valahogy úgy érzem, hogy ez már nem csak a nagy udvariasság miatt van.. de azt tudni kell, hogy elég kemény életvitelen van túl, több év bulizással, nulla kapcsolattal (előtte egy hosszú kapcs) szóval nem tudom.. talán kiégett :D

2020. máj. 31. 18:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Még karantén van?
2020. jún. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!