Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem anyukáját felköszönthetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem anyukáját felköszönthetem születésnapja alkalmából? Két hónapja nem beszéltünk exxel. De anyukája mindig kedves és rendes volt velem. Vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kuldhetsz neki egy uzenetet,én is így tettem:)

21N

2020. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan írj neki!

Én se beszélek az exeimmel, de születésnap, névnap alkalmával ráírok a családtagjaikra!

Legtöbb esetben, nem ők tehetnek, hogy szétmentetek, de ettől még velük nem volt semmi probléma, szóval nyugodtan írhatsz Te is!

2020. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem exem nem fogja rossz szemmel nézni, vagy gyanúsnak tartani.
2020. jún. 3. 19:23
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Pedig gyanús. Ennyi erővel át is mehetsz hozzá felköszönteni, hiszen nem vele szakítottál csak a gyerekével.
2020. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg gyanús?
2020. jún. 4. 11:23
 6/11 anonim válasza:
Ja, kicsit az. De azert megteheted...foleg az ido mulasaval latja majd h nem ujrakezdes hatsoszandekaval csinalod v valami...de evek mulva lehet a szulei se lesznek ilyen kozel hozzad hisz csak evente irsz nekik. En tuti nem csinalnam...mondjuk foleg azert mert az apuka ragta az exem agyat az elejetol a vegeig h nem vagyok olyan mint o...most ugy vagyok vele h akkor vegye el a lanyat ba..g szoval en tuti nem irok neki. De ha okes volt minden csak hat na szetmentetek akkor nyugodtan irhatsz a szuleinek
2020. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lettt volna semmi gaz benne,de ez hogy ennyire foglalkoztat már feltételez hátsó szándékot. Ha nem léptél túl a csavon akkor ne írj az anyának,ha meg túlléptel akkor írhatsz,bár a kérdés alapján az előbbi a valószínűbb.

22N

2020. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írtam. Nem írt vissza. Mondjuk szerintem egy köszönömöt írhatott volna, de még ennyit sem.
2020. jún. 6. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal ne foglalkozz, hogy nem ír vissza! A Te lelkiismereted tiszta. Az legyen az ő bizonyítványa, minősítse őt, hogy válaszra se méltat, ha tényleg csak felköszöntötted!
2020. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazad van,9-es.

Vagy két üzenetet,nem többet írtam exemnek korábban szakítás után,de ő sem válaszolt. Gondolom,ha a fiacskája nem ír, ő sem fog. De ez akkora tudatlanságra vall,vagy nem is tudom hogy írjam. A köszöntést egy kedves gesztusnak szántam,mert sokat kaptam tőlük. A lelkiismeretem legalább tiszta.

2020. jún. 6. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!