Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszanátok megismerkedőset a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszanátok megismerkedőset a párotokkal/férjetekkel?

Figyelt kérdés

Szeretném azt játszani a férjemmel, hogy nem ismerjük egymást, odajön hozzám egy bárban és leszólít, és úgy beszélgetünk egymással, mintha csak most ismerkednénk. Esetleg ha jól alakul, még fel is megyek "hozzá" :)

Ti csinálnátok ilyen egészestés játékot? És ha a párotok igen, ti belemennérek? Mit gondolnátok/éreznétek, ha ilyennel állna elő? Vagy valaki csinált már ilyet?



2020. jún. 5. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jó ötlet, én benne lennék: )

Esetleg kitalálhatnátok magatoknak egy alteregót, akit eljátszotok a megismerkedéskor: )


33N

2020. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én játszanék, de a férjemnek sajnos nincs nagyon színészi vénája. Egyszer megpróbálkoztunk vele, szerintem nagyon vicces volt. De ő kellemetlenül érezte magát, így inkább abbahagytuk.
2020. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Párazor megtettük :)

Férjem előbb elment itthonról, hogy en tudjak keszülődni, meglepi legyen minden, a ruha is.

Megbeszeltük hol talalkozunk, jó is volt, vicces is, neha mindketten kizökkentünk a szerepből :D de az ejszakáink kivetel nélkül jól, egy hotelszobában vegződtek ;)

Megeri így is randizni.

Izgalmas :) kicsit kizökkentett bennünket az unalmas hetköznapokból :)

2020. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem játszanék:

Egyrészt mert annyira összeszoktunk ketten, hogy képtelenek lennénk röhögés nélkül színészkedni. Másrészt, mert féltékeny típus a szentem, és azonnal azt venné le belőle, hogy máshoz is biztosan odamennék .... szóval rosszul jönnék ki belőle.

Amúgy egészséges kapcsolatban szerintem ez egy tök jó játék.

2020. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer újrajátszottuk az első randinkat. Mindketten tök zavarban voltunk, én valamivel jobban játszottam. A többi magánügy, mindenesetre nagyon emlékezetes élmény volt. ;)
2020. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő szokott ilyeneket kezdeményezni, nem egész estés program formájában csak visszajön valami ultra gáz csajozós dumával és megpróbál "felszedni". De ilyen "Szia. Te is ennél az asztalnál ülsz?" hülyeségekkel. Néha mondjuk egész jókat elbeszélgetünk. :D De olyan is előfordul, hogy ha valaki bepróbálkozik amíg egyedül hagy és visszautasítom akkor utána nagy büszkén odamegy, hogy "nézd csak így kell ezt csinálni".. Igazi bunkó. :D
2020. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!