Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vmi, amit biztosan tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vmi, amit biztosan tudni kell minden fiúról?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok, amelyek minden fiú/ffi számára taszító?? És mi az ami mindenkinek imponál?

És szerintetek, ez a lány odamegy a fiúhoz bejön. Van egy fiú, és a barátnőm folyamatosan magyarázza, h menjek oda hozzá... Én meg nem is tudom... Szval csak menjek oda?? ez annyira fura:/ legalábbis nekem. De akk most mit tegyek???

Egy 22 éves fiúról van szó, neki azért már más kell, mint az én korosztálymonak (18) nem???


2010. júl. 30. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
mindegyiknek csak a szex kell...
2010. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nemigaz de azis számít..
2010. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

van, de ezek általános dolgok: ápolatlanság, részegség (amikor már gusztustalanul). Amit a férfiakról tudni kell: farkuk van és szőrösek. ezenfelül még egymáshoz se hasonlítanak, minden ember egyedi, a férfiak is :)


van, akinek tetszenek a vagány, "felvilágosult", azaz kezdeményező lányok, van, aki azt gondolja, h ez nem nőies, a férfi dolga. nincs tuti recept... odamenni odamehetsz, csak legyen spontán és találj ki valami "ügyes" ürügyet

2010. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok


a minden ffi számára visszataszítóval kezdtem az előbb, ami pedig minden férfinak imponál: vidám, kiegyensúlyozott nő :)

2010. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsónak: vidám kiegyensúlyozott nő, nagy cicikkel.

így az igazi. :-))


szerintem minden fiúnak bejön, ha a lány kezdeményez. persze kis idő után engedd, hogy átvegye ő a dolgokat, amikor már kicsit felbátorodott.

24/F

2010. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon fura ha egy csaj nyomul de ezért egy pár egyértelmű jelet adhat :)


nem tetszik ha egy csaj nem nőies pl

ivás dohányzás káromkodás

de ha állandóan a tükörben nézi magát az se jó

2010. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amit biztosan tudnod kell az az amit biztosan nem kéne tudnod


kb 25 éves korig nem nagyon kellesz 1 fiúnak se semmi másra minthogy jól megba..on de majd rájösz van még 7 éved addig

2010. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek írom? Miért mert én 21 FFI vagyok? És csak a szex kell nekem, mert FFI vagyok?


UGYAN MÁR, NE ÁLTALÁNOSÍTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kérdező: A párkapcsolatban úgy is kialakul a dolog, illetve, hogy összeilletek és sok minden más...

Ezzel felesleges nagyon foglalkoznod, mert nagyon sok tényezőt nem vehetsz számításba....

Amúgy 4 év korkülönbség nem sok...

2010. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NE nyomulj pasira mert az igen undorító! jesszus, hova süllyednek a mai tinik -.- :'(
2010. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lányok nem léteznek
2010. aug. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!