Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a nőknek, akik tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a nőknek, akik tipikusan kapuzárási pánikból avagy megalkuvásból házasodtak csak hogy legyen családjuk, milyen érzés így a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen van. Tehát adott egy átlagos nő, aki fiatalabb korában ugye minden jóképű pasit meg alfahímet megkaphatott akár párkapcsolatra, akár csak szexre. Persze beszerzett néha 1-2 rossz tapasztalatot, és úgy érezte csak kihasználják a szépfiúk. De átlagos férfit annak idején észre sem vett.

Aztán telt az idő, és közeledett a hölgyike a 30-hoz, netán túl is lépte azt, és jött az a fránya kapuzárási pánik. Így már az volt, hogy leadta a szintet egy átlagos férfira is, aki családcentrikus és gyereket is csináltak.

A kérdés: Milyen érzés a nőnek a párkapcsolat, illetve maga a szex, amikor pontosan tudja, hogy nem egy alfahím, nem egy jó génekkel rendelkező férfi örökítőanyaga jut be a testébe. Úgy értem, még ha lesz is gyerekük, a baba az cuki lesz persze, meg előjönnek az anyagi ösztönök, de a háttérben mégis ott van hogy ez nem egy szépfiú egy macsó génjeiből fogant, hanem csak egy átlagos pasiéból. A kérdés az, hogy ebben tudatában vagy tudat alatt milyen érzés így ez az egész? Nem furcsa? Vagy megpróbálják a nők ezt tudat alatt elfojtani és csak a babára koncentrálni? (Miközben a férfit teljesen kirekesztik az életükből gyakorlatilag, az csak arra jó hogy eltartsa őket és hozza a pénzt, másra nem igen legtöbbször)



2020. jún. 5. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem alkudnék meg!
2020. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szeded, hogy "Rengeteg ilyen van."???

Ilyeneket nem ismerek, nem hallottam ilyen esetröl sem, és szerintem elég kizárt, hoyg értelmes ember ilyenbe belemenne.


Emellett egyetlen értelmes nö se, "alfahímet" keres, hanem olyan embert, akit szeret, akivel sok közös érdeklödési területe van, és még véletlen sem az általad alfahímnek nevezett valaki az.


Szerintem egyáltalán foglamad sincs arról, milyen egy "átlagos" nö, mik az elképzelései, különben enm írnál ennyi hülyeséget egyetlen kérdésben.


A kérdésed alapján egyértelmüen incel vagy, aki probálja megmagyarázni, miért nem áll vele szóba egyetlen normális nö sem, pedig a hiba benned, a viselkedésedben, belsö értékeidben van és nem abban, hogy nem alfahím vagy.

2020. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lassan 30 éves férfi vagyok. Nekem is van szemem. Látom, hogy a korombeli nők akik lebabáznak, jóval előnytelenebb külsejű a legtöbb esetben, mint amilyeneket a csajok 20 évesen simán megkaptak. Itt a megalkuvás ténye szinte biztos. Ilyen férfiakat a fénykorukban (akármilyen jólelkű is meg anyám kínja) NEM vettek észre.
2020. jún. 5. 14:08
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Fogd már föl, hogy a nök nem a kinézet miatt vannak valakivel, hanem az emberi oldal sokkal fontosabb.

Téged meg nem azért nem vettek/vesznek észre, mert nem nézel elég jól ki, hanem mert ennyire primitíven gondolkodsz a nökröl.

2020. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
60%

Hasonlo cipoben vagyok.


Lenyelem.. ennyi. A gyerekeimert mindent megadnek. Az hogy ok kinek a genjeit orokoltek nem erdekel, nem azert szultem, hogy alfahimek legyenek a fiaim. Az hogy a ferjem nem adonisz, hat ez van sajnos nem tudok valtoztatni ezen. 30 folott kozel a 40hez a szex mar nem igazan erdekel annyira mint 20 evesen. Akkor eszembe se jutott volna osszeallni egy olyan sraccal mint a ferjem. Ma meg inkabb annak orulok, hogy csaladban elnek a gyerekek, es az apjuk nem qur felre minden 20eves kislannyal.

2020. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy a férfiak sem úgy néznek ki 30 felett, mint fiatalabban?


Kétlem, hogy bárki is megalkuvasbol házasodni.

2020. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tévedésben vagy, a férfiak 30 évesen sármosodnak ki, a nők akkor meg már labdába sem rúghatnak a 20 éves csajokkal szemben.

De mit nem lehet érteni azon, hogy az a csaj aki 5-10 évvel ezelőtt sokkal jobb pasit megkapott volna, az most kénytelen volt beérni egy gyengébb jelölttel amíg nem túl késő.

És ez egy tömegjelenség.

2020. jún. 5. 14:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a kérdező nem veszi figyelembe, hogy a 30 éves nők persze hogy nem az ifjú titánokkal jönnek össze, hanem mivel a korukbeli férfiak egy nagy része apukatestű, kopaszodik vagy ritkul a haja, őszül, lassul, kényelmesedik, így külsőre nem lesz egy mácsó. De annak az embernek is volt fénykora amikor viszont jó pasi volt, kérdező te meg sose voltál az.
2020. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek a 8-assal.
2020. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#7: Ja, sármosodnak ki :D Inkább kezdenek kopaszodni és őszülni, ellentétben a nőkkel. A férfiak eleve hamarabb őszülnek és hajat sem festenek.


EGy harmincas nő meg értelemszerűen a harmincas férfiakkal ismerkedik, akik már nem úgy néznek ki, mint 25 évesen. Hiába próbáljátok beadni itt, hogy ez nem így van.


" az csak arra jó hogy eltartsa őket és hozza a pénzt, másra nem igen legtöbbször"


Nyuszika, a nők is dolgoznak, és a férfiak nem keresnek annyival többet, mint ahogy itt nap mint nap próbáljátok előadni.

Biztos lehetsz benne, ha a huszas évediben nem sikerült csajozni, akkor később még nehezebb lesz.

2020. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!