Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogyan találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan találhatnék szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Alapvetően eddig teljesen ez ellen voltam pedig többen próbálkoztak de mindig leráztam az illetőket.

Most, hogy senki nem próbálkozik rájöttem, hogy szerelmet/kapcsolatot nem akarok mert nem állok rá készen viszont a szex meg hiányzik.

Viszont jó lenne egy állandó partnert találni erre, na de hol? Csajok akik ilyenbe benne vannak ti hogy találtátok stb?



2020. jún. 5. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne aggódj, már itt is fogsz kapni egy pár privit.
2020. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Pont ezt akartam írni 1-es :D
2020. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tinder :D
2020. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

En Tinderen vagy itt szoktam talalni :)


L

2020. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Nyitott vagyok a beszélgetésre evvel kapcsolatosan. :)
2020. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

"szerelmet/kapcsolatot nem akarok mert nem állok rá készen viszont a szex meg hiányzik."


Na ácsi, az ilyen nem egy szexmániás perverz, aki csak ki akarja használni a másikat.... ja most látom hogy nő vagy, akkor mi sem természetesebb annál, hogy vannak testi igényeid.


Nőként amúgy nincs annál könnyebb dolgod, mint szexre kapni valakit. Elég ha felregisztrálsz a Tinderre, 5 percen belül lebeszélsz ma estére egy találkát egy modellkülsejű pasival.

2020. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A modell külsejűeket nem szeretem :D
2020. jún. 5. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a haverjaim közül kerültek ki.
2020. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kiállsz a gubacsira
2020. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj társkeresőn.Itt kb.10-ből csak egy férfi szeretne társat keresni, mindenki csak d.gni akar. Profilkép nem szükséges. A paramétereid alapján fognak neked írni.
2020. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!