Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem tudnak szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak szerelmesek lenni akkor, ha egy férfinek vannak hibái és nem tökéletesen olyan, mint ahogy álmaik férfiját elképzelték?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Én tudok, de ha valakinek olyan szokásai vannak, vagy tulajdonságai, amik nagyon zavarnak/nagyon különbözünk emiatt, az úgy sem lesz hosszú életű.

Pl. nem kezdenék soha dohányossal/alkoholistával, az sem szeretem, ha valaki örökké éjszakázik, mert nekem munka mellett normál napirendem szokott lenni, az igénytelenség is borzasztóan zavar, mivel tisztaságmániás vagyok, a féltékenységet sem tolerálom, stb.

Szóval, attól függ, hogy milyen hibákról van szó.

2020. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha is lett volna csajod akkor tudnád hogy pont hogy a nők képesek maximálisan alkalmazkodni!
2020. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
mert leírtad, nem álmaik férfija. ÉS minden 3. nő ilyen h addig keres, amíg hibátlant nem talál mind külsőre, mind anyagiakban.
2020. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mik azok a hibák. A férjemnek is vannak hibái, de azok számomra apróságok és ezért simán együtt tudok velük élni. Vannak olyan tulajdonságai is, amik nekem csak pozitívak, az előző kapcsolataiban pedig nagy hibaként voltak számon kérve rajta. Az ember a hozzáillőt keresi általában, de ha neked csak a felszínes, anyagias pitsák az etalon, akkor ideje lenne magadba nézned.
2020. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Állításod szerint nem létezik szerelem.
2020. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És ti miért nem tudtok szerelmesek lenni?
2020. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Mert simán lehet olyat találni akinek nincs olyan tulajdonsága amit te nagy hibának gondolsz. Minek maradjak olyan mellett aki mellett folyton csak alkalmazkodni, lemondani meg tolerálni kell? Az apró hiábák senkit nem érdekelnek, ettől leszel az aki vagy. De olyannal semmi értelme kezdeni akinek olyan, számodra nagy hibái vannak amik miatt folyamatosan meg kell erőltetni magad hogy elviseld. Úgy sem lesz hosszúéletű kapcsolatod olyannal akinek a személyisége nem is tetszik és nem tudsz rá felnézni a komoly hibái miatt. Nemtől függetlenül.

Én találtam olyan embert akinek nem tudom semmilyen óriási hibáját említeni. Minek adnám lejjebb? Minek szivassam meg saját magam egy lemondással teli kapcsolattal amikor simán találni olyan embert aki a te értékrended szerint hibátlan?

2020. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Mert válogathatnak és nekik jár a tökéletes mindenből. Gyerekkoruk óta azt hallják mindenhonnan hogy nem szabad megalkudni, 150 kilósan is sportos férfit érdemelnek, 40 évesen magányosan is lehetnek boldogok, stb.
2020. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%

#7: "... aki mellett folyton csak alkalmazkodni, lemondani meg tolerálni kell..."

Röviden-tömören párkapcsolatban mégis ezt teszitek.

2020. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ramos ökle ***** válasza:
82%

A nők nagyon aljadék emberekbe is tudnak szerelmesek lenni.

Viszont olyanokba tényleg ritkán, akik önsajnáltatók, önbizalomhiányos nyafogók, mint itt egy páran.

2020. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!