Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok attól depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok attól depressziós ha szinte az összes ismerősöm boldog kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Még ha a volt osztálytársaimon is szétnézek, akkor is a legtöbbnek évek óta kapcsolata van, vagy házas.
2020. jún. 12. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert elcseszett negatív, irigy és önsajnáló a gondolkodásod, azért.
2020. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Próbálsz tenni az ellen, hogy mondjuk ez ne így legyen? Vagy csak vársz olbetett kézzel a csodara? Nos irigyled masok boldogságát, ha neked szar, masoknak miert nem.
2020. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ők meg lehet rád irigykednek, amiért szingli és szabad vagy. :D

Próbáld meg azt értékelni, amid van.

2020. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A szingliségen mi az irigyelnivaló?
2020. jún. 12. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

A szingliségen mi az irigyelni való?


Hát szabad vagy, oda és akkor mész, ahova és akivel akarsz. Lehetnek laza kapcsolataid, nem kell senkinek beszámolnod semmiről. Magadnak osztod be az idődet, csak magadra költekezel. Stb.

2020. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt látja....
2020. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos attól,hogy (évek óta tartó) párkapcsolatban élnek emberek,közel sem biztos,hogy boldogok. Nagyon csak a felszín látszik meg akar akkor is,ha hozzad közel álló ember kapcsolatáról van szó. Kb 10 párkapcsolatbol2-3 ha tartósan boldog. :(

21N

2020. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irigység, semmi több.
2020. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7- nek is savanyú a szőlő. Összeillenétek kérdező.
2020. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem savanyú nekem semmi,szerencsére én abba a maradék 2-3-ba tartozom,aki boldog a kapcsolataban. De ettől meg sok ismerosomrol és baratomrol tudom,hogy sajnos ok nem ilyen szerencsések :)
2020. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!