Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátom szülinapjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátom szülinapjára? Tényleg mindene meg van és több ötletem nincs.

Figyelt kérdés

Egy szuper randi napot terveztem neki, de valamilyen tárgyat is szeretnék neki adni.

24 éves


2020. jún. 12. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel jól leszűkítetted a lehetőségeket...
2020. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kétszemélyes belépőt egy szabadulószbába.
2020. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt a randi napba már beleszerveztem. Tárgyi ajándékot szeretnék még hozzá.
2020. jún. 12. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Van hobbija? Miket csinal szabadidejebe?

Szereti a focit? Esetleg edzeni? Videojatek?

Adj valami tampontot es ugy konnyebb lesz segiteni. En imadok adni, biztos lesz otletem :)

2020. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddzeni szokott de nem hobbiból. Videojatékozni egyáltalan nem szolott. Szereti a focit de nem rajong érte

Köszönöm a segítséget előre is :)

2020. jún. 12. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá? Egyébként egy jó ing vagy póló mindig jól jön. 28/F
2020. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A pénz most annyira nem számít, lényeg hogy egy emlékezetes ajándékot kapjon, amire ha ránéz tudja hogy tőlem van :)
2020. jún. 13. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

[link]

ez most nagyon menő , a csapból is ez folyik. Nekem is kicsit bejön, csak szerintem nagyon túl van árazva, de azt írtad a pénz nem számít, úgyhogy hajrá :D

2020. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 100 randis poszter tetszik. Ha így rákeresel, van egy csomó weboldal ahol kapni. Annyi a baj vele szerintem, hogy ez inkább páros ajándék, de legalább tuti eszébe jutnál róla.
2020. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A randit nem tudnánk mindig megvalósítani mert távkapcsolatban élünk :)
2020. jún. 13. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!