Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régebben, kb. 2 éve táncórákon találkoztam egy lánnyal, beszélgettünk élőben is és FB-n is,csak mint ismerősök, barátok. Azóta nem találkoztunk/beszéltünk, de láthatóan nagyon rámstartolt, olyannyira, hogy szinte csak ő keresett meg, élőben is ő kezdeményezett inkább. Azonban én nem adtam jeleket/kezdeményeztem, mert egyáltalán nem vonzott külsőre. Tudom, hogy csúnya dolog kategorizálni ilyen téren, de csak a viszonyítás kedvéért külsőre 4/10-esnek mondanám. Külsőre nem fogott meg túlságosan, azonban belsőre már 9/10-es volt számomra.


Mindezek ellenére azóta nem tudom kiverni a fejemből, nem tudom miért, hiszen nem volt vonzó számomra. Tény, hogy komoly kapcsolatokban gondolkodom és szó lehet családalapításról is a későbbiekben, ezért nem játszmázom.


Utoljára barátnőm 2016-ban volt. Már arra is gondoltam, hogy ezt a gondolatot (hogy visszatérnék az ismerősömhöz) erősítette az, hogy az elmúlt két évben próbálkoztam néhány helyen (munkahelyen is óvatosan), de nem jött össze a dolog.


Szerintetek érdemes lenne megkeresni? (Barátja nincs, annyit tudok.)


28F



2020. jún. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindig megér :)
2020. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt mondtad, hogy te családalapításon gondolkodsz, és nem vonzó számodra, ezért azt mondom, hogy nincs értelme. Az szép és jó hogy a belsőjét ekkorára értékeled, de ha nem lesz jó a szex mert nem vonz annyira akkor az egészet meg fogja enni a fene. Egy barátságnál nem mennék bele többe a helyedben. Mivel te tetszel neki ezért neki sosem leszel közönbös. Szerintem hanyagold a saját érdekedben, mert ennek nincs komoly jövője
2020. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Írj rá, hátha
2020. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lattad, tudtad, hogy nem kell. Most nem is latod, egyedul is vagy, bemeseled. Ebbol az lenne, hogy nemcsak magad hulyitened, hanem ot is. Te nem ot akarod, hanem egy belole alkotott kepzeletbeli tarsat.
2020. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy te hányasnak tartod magad, ha már így kategorizálsz?
2020. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!