Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi izgat fel titeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi izgat fel titeket?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy fogalmazzam meg, előre is bocsi.

A gondom hogy ellaposodott a kapcsolatunk, őt hiába kérdezem mit szeretne, nem tudja. Tehát próbálkoznék de nem tudom mivel. Elég hülye szitu.

Tehát : mi indít be titeket? Miket szerettek szex témában?


2020. jún. 13. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy minket/engem mi indít be. Elmondhatnám, hogy mi az az egy dolog amire a legjobban vágyom de valószínűleg számára szimplán semleges lesz és lehet semmilyen sikert nem érsz el vele. Próbáltatok már új dolgokat?
2020. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Itt pár férfit az indít be ha sajnáltatja magát. 😁
2020. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért érdeklődök tőletek, hogy milyen új dolgokat próbáljak/próbáljunk 😃

Sajnos elég tapasztalatlanok vagyunk ilyen téren. Tehát végül ide jöttem szerencsétlenkedni 😅

2020. jún. 13. 00:27
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nő vagyok, de ahogy látom az első érdemleges válaszoló. Az enyémet a nőies öltözékek, ruha, szoknya, magassarkú, combfix, és ezekkel párhuzamosan a fehérnemű hiánya, mert sokszor a felsőruházat sem kerül le rólam..
2020. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Engem azzal ha okos, szereti magát
2020. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha megdughatnám a csajom barátnőjét.
2020. jún. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen esetben a szerepjátékokat szokták ajánlani a szakemberek. Persze ehhez mindkét fél akarata kell, és be is kell hozzá öltözni. Ilyen szerepjáték például az ápolónő-beteg, tanárnő-tanítvány, villanyszerelő-háziasszony, főnök-titkárnő, stb.


De szerintem a szexuális élet megújítását lelki megújulással is párosítani kell. Más szóval valami olyan közösen végzett más szabadidős tevékenységet is ki kellene találnotok, amelynek során vagy kapcsán tudtok beszélgetni is (pl. túrázás, evezés, színház).

2020. jún. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lábfétises dolgok.
2020. jún. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Teljes, önzetlen odaadás.
2020. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Indulj ki abból, mi izgat fel téged. Mik azok a dolgok amikről álmodoztál/álmodozol.

Ezeket kezdd el megvalósítani!


Aztán majd a párod is előáll az ő álmaival szerencsés esetben.

2020. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!