Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a magyargyűlölet itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a magyargyűlölet itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy ki milyen nemzetiségű párt választana magának és aki magyart írt, az módszeresen le lett pontozva. De ezen felül is látok gyakran magyarokat fikázó véleményeket. Oké, hogy általánosságban íródnak ezek, de kezd igen nehéz lenni az elvonatkoztatás. Meg amúgy is, hogy jönnek ahhoz, hogy komplett népességet fikáznak, mikor mindenki itt hörög vérhabos szájjal, ha már csak nyomokban lát általánosítást.

2020. jún. 13. 02:00
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar, utálom a magyarokat, magamat is beleértve.
Nem zavar, utálom a magyarokat, magamat kivéve.
Zavar, de utálom a magyarokat, magamat beleértve.
Zavar, de utálom a magyarokat magamat kivéve.
Téged utállak kérdező.
Tények, észérvek és választékos kifejezések gazdag alkalmazásával meggyőzlek, hogy utáld te is a magyarokat.
Kérek egy sört.
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Ez belénk ívódott. A történelem során elnyomottak voltunk. Az elnyomottak felé sokszor inkább ellenszenv társul. Csak ugye most saját magunkkal szemben.
2020. jún. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
nagyon zavar, szomorú hogy ilyen széthúzó ez az ország, sajnos ezért tényleg a történelmünk felelős. ha több pénz lenne a kultúránk megőrzésére akkor ez pár évtized múlva nem lenne probléma
2020. jún. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
#2: szerintem teljes tévúton jársz, ami a megoldási javaslatodat illeti. Ennek az országnak, és főleg a lakosságnak a fő problémája a tanult tehetetlenség. A kultúránk lényegében ezt tükrözi vissza változtatás nélkül. Ha azt nyomatjuk, ami eddig volt, minden ugyanúgy fog maradni, ahogyan eddig volt, értelemszerűen.
2020. jún. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Más országok fórumain is kb ez van a saját nemzetükről, olvasgattam párat.
2020. jún. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Oké. akkor nézd meg, miről szól Mo.-n az élet: "Mi magyarok...2, Nemzeti, mi találtunk fel mindent, a Vezír és haverjai minden 2. szava a magyar, a nemzeti. "A magyarok így-úgy-amúgy döntöttek...", plakátok hada mindenhol-

Tehát vannak, akik úgy gondolják, hogy csak a magyarok minden, és vannak, akiknek a hócipőjük is teli van ezzel a gondolkodással.

2020. jún. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%

Az utcánkban is van egy kis qrva, nem jó neki a Magyar fsz, egy félnéger majommal dgatja magát, szerintem az egész országban marha nehezen talált egy ilyet, egyből rácuppant.

Az meg, hogy ő megváltozzon, mert annyira szr a személyisége, hogy egy pasasnak sem kell....eszébe nem jutott.

Kis elkényeztetett liba, aki mindenkit irányítani akar.

Konzekvencia: A Magyar férfi hülye...

2020. jún. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen félreérted az említett lepontozásokat. Aki Magyarországon azt hangsúlyozza, hogy kimondottan csak magyar nemzetiségű társra vágyik, az nagy eséllyel kirekesztő módon nacionalistának tűnik, s ez manapság a fiatalok körében már ciki. Nem a magyarokkal szembeni utálat megnyilvánulása ez tehát, hanem a kirekesztéssel, melldöngető magyarkodással szembeni megnyilvánulásé. A nagy többség már úgy látja, hogy nem jobb vagy rosszabb ember valaki attól, hogy magyar vagy sváb vagy szlovák.
2020. jún. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Azert pontoztam oket le kb, amit a hetes irt. Nekem magyar parom van, de szerintem ha kozos nyelvet beszelunk valakivel, akkor szinte hot mindegy a nemzetisege. Aki annak ellenere, hogy tegyuk fel tokeletesen meg tudjak egymast erteni valakivel, nincsenek nyelvi akadalyok, es ennek ellenere is ragaszkodik hozza, hogy csakis magyarral jarna, az valami korlatolt hulye lehet.
2020. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Elsősorban a média felelős, ami hazagyűlöletre neveli az embereket. Ezenkívül vannak az oldalon fizetett trollok, akiknek az is feladatuk, hogy egymást felpontozzák, a velük egyet nem értőket pedig le.
2020. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon szeretnék távmunkában dolgozni, hol lehet ilyen "fizetett trollok" állásra jelentkezni? Pártoknál, vagy hol? Csak ez az egy távmunkás lehetőség van az országban?
2020. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!