Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mégis ő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mégis ő kell nekem?

Figyelt kérdés

Suttyó, bunkó gyerek voltam és csak szexet akartam annó tőle. Ő kapcsolatot akart, de én nem!

Kilépett az életemből, nem kerestük egymást többször. Most elkezdtem kapcsolatot keresni, de borzasztó a felhozatal. Félek, hogy nem fogok soha olyan lányt találni, mint ő. Volt már veletek ilyen?


2020. jún. 13. 10:44
 1/2 anonim válasza:

Miért nem próbálod vissza szerezni?

Mondd el neki őszintén hogy anno nem voltál késsz egy komoly kapcsolatra, ezért vetted vele lazára a dolgokat, de most màr készen állsz, és ha lenne lehetőség rá akkor folytathatnátok ott ahol abba hagytátok csak most komoly szándékokkal.

2020. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ló, jó a szamár is.. Ha ezt megérzi a csaj, nem fogja újrakezdeni veled.
2020. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!