Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne jó egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne jó egyedül?

Figyelt kérdés
Ha valahová meghívnak pl. lagzi, akkor nem kell egyedül pózolnod a képeken, hanem ott van melletted a párod. A pároddal együtt lakhatsz akár egy albérletben, de ha egyedül vagy, akkor más idegen lányokkal kell laknod, hogy az albérletet fizetni tudd. Bárhová elhívnak tudsz a pároddal menni. Egyedül nem lehet menni nyaralni, de a pároddal igen. Ha öreg leszel, akkor ha már férjed van, nem maradsz magadra.
2020. jún. 13. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Mind a két verziónak van előnye és hátránya is. Az az emberek magánügye, hogy ki melyiket választja.


Amennyi álságos és rossz, érdekkapcsolatot látni manapság, nem csodálkozom, hogy sokan inkább elvannak egyedül. Én is elvagyok, néha hiányzik egy társ, de aztán osztok-szorzok, megnézem milyen barátnőre lenne esélyem és azt mondom: "á, inkább boldogítsanak másik balekot!" 30F

2020. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát most ilyen alapon én sose azért jöttem össze valakivel, hogy legyen valaki mellettem, akivel tudok menni ide oda. Főleg nem fiatalon. Nyilván ha már benne vagyok a korban lehet nem lennék annyira válogatós. Sokan egyébként hasonló gondolkozás móddal vannak, én nem tudnék ilyen lenni. Vannak barátaim, családom szóval én nem vagyok magányos és tudok így is menni több helyre is. De én mindig azt mondom mindenki máshogy gondolkozik te így én máshogy, sose akarnám másra erőltetni a gondolkodásmódom.
2020. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindent lehet egyedul vagy baratokkal, baratnokkel is csinalni. Eskuvon azzal pozolsz, akivel akarsz az ismerosi korodbol, nem egyedul, legalabbis feltetelezem nem egy olyan eskuvore mesz el, ahol senkit nem ismersz. Nyaralni meg aztan tenyleg barkivel lehet, en elmennek siman egyedul is, de pl szuleimmel, tesommal is olyan a viszonyom, hogy szivesen logok barmelyikukkel kettesben, harmasban barhol. Alberletben en speciel egyedul laktam, amig nem lett parom, mert szerencsere belefert a keretbe, de szerintem ha normalis lakotarsat talal az ember es nem kozos szoban kell osztozkodni, akkor lakotarssal sem lehet olyan rossz.
2020. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Egyedül nem lehet menni nyaralni, ,,?????????????


Évek óta egyedül nyaralok spanyolban

2020. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül is lehet menni nyaralni.


Egyedül is lehet annyit keresni, hogy ne kelljen lakótárssal lakni.


Egyedül is rajta lehetsz a fotón, nem kell szégyenkezni.



" Ha öreg leszel, akkor ha már férjed van, nem maradsz magadra."


Volt egy albérlőnk. 4 gyereke volt. Mégis egyedül, nincstelenül halt meg. A gyerekei a temetésére se jöttek el. Szóval az utolsó mondatot meg is van cáfolva. Egyedül jövünk a világra és egyedül is távozunk innen.

2020. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Komolyan ennyi fogalmatlan szól hozzá a párkapcsolat témákhoz? Szégyen! Az ember tásas lény!
2020. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
6-os: Kivéve, aki nem!
2020. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Az ember társas lény, nem házas lény ;)

A társas lény annyit jelent, hogy vannak társas (emberi) kapcsolatai más emberi lényekkel, és velük időt tölt. Ezek bárkik lehetnek, szülők, testvérek, barátok, stb... Az sehova nincs kőbe vésve, hogy ha nincs házastársad, akkor magányos vagy :) attól még lehet egy rakás laza és néhány szoros emberi kapcsolatod.


A szingliség engem egyetlen dologban akadályoz, a mindennapos szexben. Ami elég rossz. De ezen kívül soha semmiben nem gátolt meg amit akartam.

2020. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
#6 Nem csodálom, hogy ennyire le vagy pontozva
2020. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!