Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy férfit egyáltalán nem zavar, ha a 26 éves lány, akivel ismerkedik, szűz még, viszont a nők szánalmasnak tartják a 26 éves szűz férfiakat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Mert a ferfiaknak mindegy, csak luk legyen :)
2020. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
23 éves lány vagyok, egyáltalán nem tartanám gáznak, ha egy fiú 26 évesen szűz lenne.
2020. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezek ilyen társadalmi berögződések, fordítottja a "egy férfi sok nővel = menő, egy nő sok férfivel = ribi". Mindkettő igazságtalan dogma, de nem tudsz ellene mit tenni. Az Ember Tragédiájában boncolgatta Lucifer ezt a témát, igaz más aspektusból, de tényleg igaz az, hogy a dogmák, a nép aktuális felfogása és véleménye falakként tart korlátok között szinte mindenkit.
2020. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a kérdésemben komoly szándékkal történő ismerkedésre gondoltam, nem komolytalanra.
2020. jún. 13. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
#5 miről szól az élet, mester? :D
2020. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Adott időszakban és társadalmi közegben vannak jellemző szokások, a köztudatra vonatkozó jellemzők. Ezek sokszor alap nélküliek, illetve a társadalmi környezetből eredő félelmeken, paranoiákon alapulnak.

Pl a bő legyen "fiatal, szűzies pipihusi", a férfi meg legyen "tökös, falubikája, mert az hú, de kemény és hosszú, mint régen a katonaélet".


Vagy pl kinek hosszabb a pénisze című gyerekjáték.

2020. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem a szüzesség miatt szánalmas. Én örülnék szűz férfinek, amennyiben kívül-belül rendben van és azért szűz mert nem akart akárkivel lefeküdni. De nagy százalékuk nem ilyen.
2020. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Barátomat már 6 éve ismerem, de csak 1 éve vagyunk együtt. Mikor összejöttünk derült ki, hogy ő még szűz. Én 22 voltam ő 28. Egyáltalán nem zavart, hogy nem volt még nővel. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem volt még (nagyon jó pasi) akkor azt mondta, hogy a munka és a tanulás jobban lekötötte, amikor meg már érezte ennek a hiányát cikinek tartotta és emiatt elvesztette az önbizalmát
2020. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!