Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Annyira zavar a szám túl vastag. :S Olyan lenne mint ha szilikon szájam lenne. Annyira iritál. Olyan csókos száj. XDD Vagy harcsa:D

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.17L
2010. júl. 31. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Már hogy lenne gáz?? Szerintem legyél nagyon büszke rájuk, és örülj neki, hogy "csókos szád" van ;) Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb pasi szívesen csókolná- vagy elképzeli ahogy mást csinálsz vele... ;) 19/L
2010. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

azért csókos vagy harcsa nem mindegy :D

de szerintem a pasik szeretik a telt ajkakat :)

L/18

2010. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Szopásra jó lennél az tuti.
2010. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó normális válaszokat kérnék-.-"
2010. júl. 31. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

NIGGER!


______________________________________________________

normális üzemmód 'ON'



Amúgy egyátalán nem gáz szerintem. Kifejezetten szexis. :)

2010. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

más nők csomó pénzt költenek a plasztikai sebésznél, hogy telt ajkuk legyen. inkább örülj neki.

így kép nélkül nem tudom milyen a tiéd, de nekem is tetszik a csókos száj.

24/F

2010. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen vagy.


A gáz szót meg hagyjuk, mert már nagyon unom, hogy mindenki ezt írja, tudod mi a gáz?


A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.

A „gáz” szó valószínűleg egy flamand kémikustól ered, a káosz görög szó flamand kiejtését írta így le.

2010. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!