Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?miről beszélgessen vele messengeren?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit bejeloltem és visszajelölt aztán ramirt és beszélgettünk aztán kert képet és irt rá szivet aztán egy kis idő múlva írta hogy "bejossz".én írtam neki hogy te is nekem aztán tovább beszélgettünk,megkérdezte hogy egy első talin mit merek bevallalni.aztan kérdezte hogy hány barátom volt eddig és írtam hogy csak egy.erre írta hogy nemsokára kettő.insta sztorimra azt írta hogy szeretne ha 2020ban osszejonnenk.o is szokott írni meg én is szoktam neki írni és már több képet is kért rólam. az utóbbi napokban kicsit flegma lett.irta nekem hogy rossz napjai vannak és hogy egész nap sír.gondolom ezért lett flegmabb.egy ideje szó se esett arról hogy "én+ő".úgy érzem megbízik bennem mert már meselt egy két személyesebb dolgot.

2020. jún. 14. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélgessetek? Amiről eddig is. Plusz a filmek jó téma. Ahhoz általában mindenki tud mondani valamit. Kérdezd a kedvenc filmjeiről, zenéjéről stb.
2020. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem is tudom, nekem is volt egy hasonló ismerkedésem, nagyon jól kijöttünk meg minden, de találkoztunk ő többet akart mint barátság de én nem, és mai napig egy nagyon rossz emlék, azóta nem beszélek vele... szóval, csak óvatosan főleg az ilyen nyomulósokkal
2020. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha azt írta bejössz neki akkor nyilván. Amikrol o is nyugodtan hallgasd meg a problemaid, mond el a véleményed te is mesélj neki valamit aztan ugyis latod melyik tema lesz a nyero. Csak ne feszulj ra az eroltetett temak sose jok
2020. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
zene,hobbi,közös téműák,film,iskola,bulik,nyaralás,koroanvirusj árvány,fözés,divat
2021. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!