Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Ti a nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ti a nektek megfelelő korosztály férfijainak kb. hány százalékára mondjátok azt, hogy külső alapján járnátok velük?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 22:16
A kérdező szavazást indított:
0-10 %
10-20 %
20-30 %
30-40 %
40-50 %
50-60 %
60-70 %
70 % vagy afelett
57 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én naponta 10esével, 20asával látok olyan férfiakat, akik teljesen bejönnének külsőre. Nyílván ez csak a külső, de tényleg azt állapítottam meg mostanában, hogy nagyon sok jóképű férfi van.
2020. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
#1: ez Budapest vagy vidéki falu, kisváros? Nem mindegy. 🙂
2020. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Engem is érdekel, az első merre lakik, mert én Pesten élek, de egy hónap alatt nem látok 10 helyes pasit.
2020. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lachesys ***** válasza:
36%
ez teljesen attol is fugg mennyire szep not kerdezel. pl sztem csomo helyes pasi van, de en egy 5-6/10 csaj vagyok, a 9-10es baratnom csak a baromi helyes pasikra mondja ezt, akik meg mar nekem lathatatlanok kb mert úgyis tudom h eselyem sincs xd
2020. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ééééés a pasik a nők nevében bejelölik az egyest, ezzel csúnya felszínes tyúkoknak titulálva a nőket. Valójában 70% felett egy fiatalabb korosztálynál, ami bejön.
2020. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó, Ééééés a nők a pasik védelmében bejelölik az utolsót ezzel kedves megértő nőknek titulálva önmagukat.

Valójában 0-10% alatt egy idősebb korosztálynál ami bejön.


😂 Mondjuk igaz én nem vagyok ilyen incel hülye gyerek meg satöbbi de szerintem ezen az oldalon akkora kamukérók vannak, hogy az már díjat érdemelne.

2020. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Hogyha csak a külsőt nézzük, nekem 20-30as korosztályban kb 50%, aki meg igazán bejön kb 5-6%.
2020. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Juj, 1-es, áruld el, hol vannak? Én jó, ha tízévente látok annyit, pedig én is pesti vagyok. Mondjuk gondolom, nem egy korosztály vagyunk, de fiatalabból is max.egy év alatt jönne össze annyi😕
2020. jún. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább reális a kép. 0-10% 😀
2020. jún. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vegyes.

Mivel nem keresek senkit, így a teljes kínálatot észreveszem, nem csak azt az egyet keresem, de ez murphi törvénye is szerintem. Ha keresném, akkor valóban csak a neme-ek jönnének szembe.

Amit látok, mind a két nem esetén, vannak a "gyárilag helyes/gyönyörűek", akik tesznek a jó megjelenését, akik ha tennének klasszisokkal jobban néznének ki(nagyon nagyon sokan, akár csak egy normális frizura és kész is), akiknek diéta, szemléletváltás, sajnos néha nagyon sok pénz kell /kéne a változáshoz(a bőrén látszik, hogy ezt azt nem ehetne, elhagyja magát, háj alá rejti magát, épp nem büdös és annyi elég, persze vannak az esélytelenek, ahol sajnos a csoda segítene(ez a kisebb halmaz, létező, de pl az itt siránkozó pasik 70% nem ide tartozik az is fix)

2020. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!