Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi oktatók/tanárok észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi oktatók/tanárok észre szokták venni, ha tetszenek egy diáklánynak?

Figyelt kérdés
Miből szűrik le?

2020. jún. 15. 00:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindig észreveszik
Előfordul, hogy észreveszik
Nem szokták észrevenni
26 szavazat
 1/7 anonim válasza:
0%
Én tegnap írtam meg a tanáromnak...
2020. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Az sem klmindegy milyen helyzetről beszélünk.

Pl autós oktatáson ahol nagyon össze vagy zárva a másikkal, gyakran, egymás mellett, közel ott szerintem könnyű észrevenni, pláne ha valaki nehezen palástolja.

Egyetemen attól függ. Ha valaki tart egy előadást ahol ülnek 200an-300-an ott elég nehéz de azt mondom hogy egy 40-50-60 fős szemináriumon is nehéz észrevenni mert az oktató nem tud olyan szoros kapcsolatot ápolni a hallgatókkal, sok az ember stb. Kisebb csoportos órákon ahol van 15-20 ember ott már lehet, főleg ha a hallgató sokat jelentkezik, kérdést tesz fel óra után, fogadó órára megy stb.

2020. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedüliként a "Nem szokták észrevenni"-t jelöltem meg, az én véleményem viszont nem mérvadó, csak egy tanár vagyok a sok közül :)
2020. jún. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
58%
Az én tanárom észrevette.
2020. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy hogs viselkedsz vele.


Az enyém nem vette észre. Egyetemről van szó, 30 éves, én 19. Rengeteg a korkülönbség, igen és ezért sem akartam semmit kimutatni, meg azért eleve ilyen vagyok.


Vagy lehet az is, hogy észrevette, csak ő sem akart semmit, csak mondjuk azt eléggé rosszul csinálta mert közben meg állandóan nézett meg mindig kitüntetett a figyelmével...

2020. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22/L
2020. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt nem nehéz észrevenni, főleg egy kislány esetében, aki még nincsen tisztában azzal, hogyan lehet ezt "elrejteni", hogyan kell kifinomultan művészkedni az érzelmek terén, ehelyett ösztönösen viselkedik. Már csak annyiból észre lehet venni, hogy megszólítod órán és a reakciói mindent elárulnak...
2020. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!