Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfi úgy tekint a barátnőjére, mint a szerelmére, míg a nő úgy a férfira, mint a párjára/társára? A párkapcsolatokban miért sokkal több a szerelmes férfi, mint a szerelmes nő?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ez hülyeség... Miért ne lenne szerelmes, aki a társát leli a másikban? Aztán ha majd leapad a rózsaszín köd, nézzük egymást, hogy ez ki a fsz?


Szerintem ha az ember a társat látja a másikban, akkor a szerelem mellett emberileg is szereti.

Ha csak szerelmes, mint a qrvaélet, annak meg főleg a szexualitás az alapja, attól olyan túlfűtött. De amilyen intenzív, olyan nagy nulla is, ha nincs meg a társ-érzés. És olyan hamar ki is pukkad az a lufi.

2020. jún. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Vedd be a Prozacodat, akkor majd nem kreál az agyad ilyen hülyeségeket.
2020. jún. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezt honnan veszed? Voltál már mindkét oldalon? Egyébként az exem igazi hősszerelmes típus volt, így szeretlek, úgy imádlak, te vagy az életem, aztán minden kis vitánál szakítani akart, nagyon instabil kapcsolat volt. A férjem viszont igazi társ, mindig számíthatok rá, megbeszéljük a problémákat, lehet vele tervezni és normálisan élni.
2020. jún. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát akkor a férfiak mégsem logikus lények? Akik logikus döntéseket hoznak, és a nők meg érzelmi lények, akik érzelmek mentén döntenek?

Eddig az volt a menő elmélet.

2020. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők nem képesek a szerelemre, mindig érdekből vannak együtt a pasijukkal.
2020. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettő miért zárja ki egymást?


Szerintem igen is, nagy dolog, ha valakire nem egy fellángolásként, hanem igazi TÁRSként tekintünk.

2020. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én pont fordítva látom, sokkal több nő szerelmes a párjába.
2020. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!