Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzone-ból sose lesz több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone-ból sose lesz több?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 04:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka hogy lenne több.
2020. jún. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem lesz több.
2020. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Esélytelen
2020. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy ott, mert nem érdekled, mint férfi.
2020. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nőknél nem. Akkor kerülsz friendzone-ba, ha nem nézel ki elég jól, márpedig az ritkán változik.
2020. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Nálam az olyan pasik, akik nem tudtak bekerülni a "barátónába", esélytelenek voltak kapcsolatra. Mondjuk nekem sosem ment úgy az ismerkedés, hogy párkapcsolat céljából eljárogattam egy amúgy vadidegennel randizni. A férjemmel közel 1 év csak barátság után jöttünk össze.


Szóval szerintem embere válogatja.

2020. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, a nők megérzik, ha valaki nem elég férfias vagy nem alakul ki a kémia köztük. Ha ez nincs meg rövid időn belül akkor sosem lesz több, teperhetsz te akárhogy. Keress valakit akinek bejössz. Ki tudja lehet aki a barátzónába tett is észreveszi, hogy nem vagy csicska és keresgélsz tovább.
2020. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
6 te nem tudod mi az a barátzóna. Neked az egy év alatt tuti volt kémia csak valamiért nem jöttetek össze. A barátzóna az mikor valaki teper nálad, de te nem akarsz többet tőle. Ennek ellenére azért még jó fej vagy hozzá és a közeledben tartod.
2020. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.


Akkor lényegében a barátzóna az szándékos talonban tartást jelent? Az tiszta szemétség.


Mi tényleg barátok voltunk, se neki, se nekem közel egy évig eszembe se jutott, hogy úgy nézzünk egymásra, mint férfi és nő. És amikor már alakultak a dolgok, akkor is mindketten attól tartottunk, hogy egy ilyen jó barátságot nem kellene kapcsolattal elcseszni. Egyikünknek sem voltak olyan jó tapasztalatai ezelőtt.

2020. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az amerikai romkom filmekben lehet több belőle.
2020. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!