Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Válasszatok a felsorolásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Válasszatok a felsorolásból. Milyennek tartottátok külsőre az aktuális (vagy ha most nincs, akkor a legutolsó) párotokat, amikor megismertétek őt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszett külsőre. A személyiségével fogott meg.
Nem tartottam sem csúnya, sem helyes férfinak. Inkább a személyiségével fogott meg.
Tetszett a férfi, de nem a tipikus esetem volt külsőre. Tetszett, de nem pont ez a típus jött be a legjobban.
A tipikus esetem volt külsőre a férfi, ilyenre vágytam mindig. Másoknak viszont nem tetszett.
A tipikus esetem volt külsőre a férfi, ilyenre vágytam mindig. Mások nem tartották sem csúnyának, sem igazán jóképűnek.
A tipikus esetem volt külsőre a férfi, ilyenre vágytam mindig. Mások szerint is jóképű férfi volt.
50 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszi a szavazatokat. Ha akarjátok, hozzászólással is kiegészíthetitek.
2020. jún. 15. 14:22
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindig a hosszú hajú-szemüveges-arcszőrzetes vékony férfiak voltak az eseteim, kislány korom óta így igazából más külsejűvel nem is volt kapcsolatom soha. És ez nem azért van, mert másra soha rá sem néztem, hanem ők tetszettek meg, és utólag vontam le a következtetést, hogy hát akkor ezek szerint ez az esetem.

Személyiségélig pedig introvertált és intelligens, ez is közös jellemző.

Hogy másnak ez bejön-e, az nem igazán érdekel. De sosem "tapadtak rá a nők"

2020. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az exem, akivel három évig voltam együtt, amiből kettőt együtt is éltünk olyan volt, hogy a megismerkedésünk napján pont azt néztem rajta, hogy ez az ember olyan, hogy öt dolgot már látok rajta vagy tudok róla, amire mindig is azt mondtam, hogy soha nem járnék olyan emberrel, aki... :D


Pont előtte fejeztem be amúgy egy könyvet, amelyből megtanultam azt, hogy hogyan lehet bárkibe beleszeretni, pont úgy, hogy nem azt keressük, hogy mi miatt nem kell az illető, hanem hogy mibe tudnánk beleszeretni :) , és így tűnt fel ez, hogy ezt az embert én ötször is elvágtam volna amúgy magamtól, hogy na jó, én ilyen emberrel sosem járnék (aki ilyen színű hajú, aki ilyen frizurájú, aki ilyen arcszőrzetű, stb.). Három év! :)


A mostanit meg - másfél-két éve - három helyről ismerem egymás után, és amikor először láttam, megfogott a látványa, de egyáltalán nem azért, mert az esetem lenne, hanem a kisugárzása miatt, másodszor meg más helyen meg azért, mert de jó, hogy ismerős, a harmadik helyen meg azért, mert de jó, hogy ő is itt van, pláne, hogy ez egy ismerkedős hely, és így lett egy végül is régi haverból más szintű kapcsolat... :) Nem azt mondom, hogy ő mindenben az álmaim pasija ellentéte, de végül is, ha jobban belegondolok de... :D :D :D (testalkat, testszőrzet, stílus, stb...) Nekem még érdekes is, hogy ebbe bele sem gondoltam... :D Ez talán valahol a felnőttség jele, az érzelmileg is felnőtté válásé, hogy már nem a külsőségek foglalnak le, hanem csak a belső világa érdekel csak, azért vagyok vele együtt úgy, hogy amúgy sokat jut eszembe a drága nagymamám, béke poraira, hogy ő viszont hogy szerette volna, ha találkoztak volna, mindaz alapján, amit mindig mondott, hogy szerinte egy férfi legyen ilyen meg olyan, hát az enyém most olyan. :D Mondtam is neki, meg azt is, hogy hány barátom meg ismerősöm tartja helyesnek, és én sem mondom azt, hogy rosszul néz ki, de amúgy egyáltalán nem az esetem.


És ha már itt tartunk, most jut eszembe, hogy ráadásul mindennek a gyökere még régebbi, bő 15 évvel ezelőtti, amikor egy nyári táborban megismert haverom jelentette be egyszer csak a tábor után megtalálva engem, hogy több akar lenni, mint barátom, én meg kiakadtam azon, hogy mennyire nem az esetem, sőt, konkrétan emlékszem az érzésre, hogy az merült fel bennem, hogy ha az utolsó férfi lenne a Föld kerekén, akkor sem nyúlnék hozzá bottal sem, aztán ehhez képest hogy, hogy nem, vele is együtt éltem egy szűk évet óriási szerelemben...


Amúgy van nekem egy olyan régi elméletem, hogy szerintem az objektív külső sikerek fordítottan arányosak az önbizalommal, ezért van, hogy mind barátnőimben, mint tényleg a mások által jóképűnek mondott emberemre is igaz az, hogy közel nulla önbizalmuk van, míg a közízlés szerint kevésbé elfogadott külsejű ismerőseim viszont éppen önbizalommal egészítik ki a testi hátrányaikat, néha érthetetlen módon, hogy hogyan... :)

2020. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a párom külsőre első találkozáskor egyáltalán nem jött be, de a személyisége valami hihetetlenül megfogott és imádtam. 😊

Több mint 5 éve vagyunk már együtt, és nem bántam meg, hogy adtam neki egy esélyt. Azóta ő a leghelyesebb nekem :D

2020. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is pont úgy vagyok, mint a 4-es válaszoló. Első alkalommal nagyon nem tetszett a párom, találkozni sem szerettem volna vele, de annyira kitartó volt, hogy úgy voltam vele, végülis egy találkozó még nem a világ vége. Az első randi után úgy mentem haza, hogy tuti nem lesz második randi. Aztán mégis lett. Jelenleg már 4 éve vagyunk együtt és nekem ő a világ legjobbja a világon.
2020. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"A tipikus esetem volt külsőre a férfi, ilyenre vágytam mindig. Másoknak viszont nem tetszett."


Olyan opció miért nincs, hogy senki nem szólt hozzá semmit? (Na meg hogy kívül-belül tetszett?)


Lehet én mozgok rossz körökben, de az életben nem kérdezte még egy barátnőm se, hogy helyes-e a pasija, és senkitől nem hallottam odamondani, hogy "hallod, amúgy ronda".

2020. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!