Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Önmagában egy kedves lány vagyok és bármiről lehet velem beszélni, meghallgatom az embereket ha beszélnek velem, láttszólag flegmának tűnök és néha az is vagyok de hát ez van. Alapvetően komoly vagyok de ha olyan kedvem van tudok bolondos is lenni :) A bandában ahol vagyok most valahogy úgy érzem olyan vagyok nekik mint a levegő, néha csendes vagyok de azért mert ha mondok valamit az valahogy mindig csak rossz(tapasztalat) szóval néha inkább kussolok.

Vannak barátaim de valahogy nem érzem azt hogy szeretnének. Szóval bármikor otthagynának másért.

Mi lehet velem a baj?

Nem nagyon értem mért tekintenek így rám az emberek...



2020. jún. 15. 19:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Most nézem véletlen rossz kategiára nyomtam bocsika :)
2020. jún. 15. 19:22
 2/10 A kérdező kommentje:

Én még sosem halottam egyik barátnőmtől sem hogy jaj de szeretlek, azt hogy de utállak azt igen de azt csak viccből mondjuk.


Ha egy embert a szívembe zárok nagyon tudom szeretni, fiúnál is éreztem már de csak barátságból, volt barátom de nemhiszem hogy szerettem volna őket úgy igazán, meg csak 12 éves voltam.

2020. jún. 15. 19:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Fél éve kissé deprszziós lettem de kijöttem belőle szerencsére, lehet van valami köze a dolgokhoz
2020. jún. 15. 19:38
 4/10 Kornikus00 ***** válasza:
49%
Ha lányok a bandáid, akkor lehet szebbnek tartanak maguktól. Amúgy meg nők sokkal rosszabbak ilyen téren is mint a férfiak. Barátkozz fiúkkal több az igaz barát közűlük. sokkal megértőbbek, komolyabbak!
2020. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi amugy fiúk is vannak a bandában
2020. jún. 15. 19:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom és pont ezért szeretnék fiú barátot :) làtom rajtuk hogy nem ők néznek le hanem a làmyok igen
2020. jún. 15. 19:50
 7/10 Kornikus00 ***** válasza:
4-es vagyok. A lányok nem csak a saját nemükkel irigyek, és nézik le, meg kétszínűek velük, hanem a férfiakat is aki túl jó fiú, vagy szolidabb. Lenyomizzák őket, a lányokat meg a hátuk mögött leri*ancozzák. Egy fiúbarát ha megérteted vele, hogy nem úgy nézel rá mint pasi, és ha megért téged, akkor simán lehet igazbarátod aki nem beszélki,öés aki elfogad olyannak amilyen vagy!
2020. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyépként én szeretem a màsik nemet nem vagyok olyan hogy fúj ez a fiú ronda, valahogy sok fiúban látok szépet magyarul nem vagyok válogatós sem, de nem lehet könnyen felszedni.
2020. jún. 15. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
De azért arra is készülj fel, hogy a fiú barátok meg általában többet akarnak barátságnál.
2020. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom , de igazából ha tetszik nekem én belemennék ,mert ugye barát és közelről ismerem meg minden.
2020. jún. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!