Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy körülbelül így kinéző nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy körülbelül így kinéző nő tényleg túl kövér ahhoz hogy vonzó legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Emberek, vonzónak találjátok ezt a nőt?


Bepróbálkoztam egy férfinál aki nekem nagyon tetszik, körülbelül egy súlycsoportban is lehetünk, de közölte hogy túl kövér vagyok és hogy keressem fel miután lefogytam

Teljesen kiábrándultam ebből férfiből, nem is azért mert elutasított, hanem a felkeresős szövege miatt


De kíváncsi vagyok hogy más emberek mit gondolnak



2020. jún. 15. 20:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, szerintem elfogadható alak ez, nekem bejönne:).
2020. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez az átlagos testalkat, a pasi meg egy paraszt volt, nem kár érte.
2020. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Lachesys ***** válasza:
99%

ez egy tokatlag nem edzett test. a legtobb pasinak megfelel. a kiszemelted egy bunkonvolt, (nem azért mert a vekony nok jönnek be neki, hanem mi ez h fogyj le aztan gyere vissza?? persze erted? kiskhocsog :D


keress mast

2020. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normál alkat. Nincs elhízva, talán az ilyen Fittnessz Norbiknak túlsúlyos lehrt. Rossz pasinál próbálkoztál, neki a modell alkatúak tetszenek.
2020. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hol kövér ez a nő? Ne Schobert Norbira hajts, hanem valami normális pasira.


34F

2020. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%
Számomra ez az alak teljesen rendben van. Ez messze van a kövértől, még csak nem is husi. Viszont egy kikötésem van: valamit sportolj, heti 2-3x, tök mindegy mit, de mozogj és egyél egészségesen. Tunya, szemét kaját evő nővel nem jönnék össze.
2020. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Egy tirpak paraszt volt. Örülj, hogy megszabadultak tope.
2020. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kövér, nekem például teljes mértékben bejön.
2020. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövér egyáltalán.
2020. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
csak kifogás volt, mert nem tetszel neki, valószínűleg ő a nagyon vékony nőket szereti
2020. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!