Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok mostanában történt egy szakítás az életemben ami szinte lezáratlanul megbeszéles nelkul történt, tehát nincs mellettem mindig vki akivel beszélni szoktam naponta, barátaim nem nagyon keresnek, szinte egyedul vagyok teljesen ilyen teren. Es nincs igy motivaciom a celjaimhiz es az elethez. Gyulolom a hetvegeket mert tudom h olyankor mindenki, fokent barazom is vagyis exem is jol elvan progizik en meg egyedul vagyok mindig.
2020. jún. 15. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2020. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lany
2020. jún. 15. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Min akarsz változtatni?

Visszakapni az exed, új pasit, új barátokat?

2020. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Rengetegen vagyunk ilyen cipőben, mint Te. Nők és férfiak is. Ez most egy ilyen időszak neked, ne ess kétségbe. Ismerkedj online társkeresőkön, rengetegen írnának neked.
2020. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem vedd fel a kapcsoaltot azokkal a barátaiddal,akiket az utóbbi időben elhanyagoltal,biztos érdekli őket,hogy mi van veled :)

Új kapcsolatba pedig NE kezdj addig,míg ebből nem sikerült tanulnod és megfelelően lezarnod! Neked is rossz lesz és a barátodnak is.

21N

2020. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!