Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok eleg hosszu ez a tortenet szeretnem ha vegig olvasnatok es tanacsot adnatok mert nem tudom hogyan tovabb. Par eve egy nyaralas soran meg ismertem egy lanyt nem eleinte nem sokat beszelgettem vele akkor ismetem meg de idovel el kezdtunk beszelgetni. Nekem mar akkor is nagyon szimpatikus volt eletemben nem lattam olyan szep lanyt.idovel el kezdtunk beszelgetni nem olyan sokat de amikor beszelgettunk jol el votunk sokszor barati osszeulleseken dumaltunk rohogcseltunk es nekem egyre jobban meg tetszet. Szepen lassan ki alakult bennem egy vagy hogy nekem kell ez a lany. Mikor hulyeskedtem vele hogy van e pasija meg en lehetnek az igazi neki stb akkor mindig nevetgrlt rajta szoval magyarul flortoltem vele es tetszett neki. Egy nap ra irtam h kedvelem es nsgyon meg tetszett nekem es szeretnem meg ismerni nem valaszolt konkretan semmit csak annyit irt hogy o megy aludni mert faradt.(en igennek vettem ezt a valaszt halgatas beleeggyezes)

Utana nem tortent semmi komolyann beszelgettunk es utana meg kerdeztem h el jonne e velem valahova de csak annyit mondott hogy meglatjuk mert sok dolga van es akkor el mondtam neki h mit erzek igazabol es azt valaszolta h nincs ertelme mert nem erez semmit. Tovabbra is folytatodtak a beszelgetesek szoval valahogy ugy alakult h mindig ossze futottunk vagy a barati korben vagy csak ugy de mintha semmi nem tortent volna. Mostanaba hanyagoltam egy picit nem leptem semmit fele mert ugy ereztem nincs esely es meg nem allok keszen de egy jol alakult este utan meg irtam neki mi a helyzet ujra de most ossze vesztunk mert azt irta szotos baratsagon kivul nem erez semmit es hogy neki van 2 hete baratja. En le irtam neki nem erdekel a bartatja. En ezen nagyon fel kaptam a vizet es meg irtam neki hogy nem szeretnek akkor vele tobbet talalkozni nekem nem fog menni a baratsag es azt irta hogy azert mert en nem akarom h mukodjon a baratsag. Szoval ugy jott ki hogy nem akar tollem komolyabban semmit de kozbe nem akar el vesziteni. Hatarozottan meg irtam hogy kuzdeni szeretnek erte es nem fogom el viselni hogy neki baratja van teljes mertekben hidegen hagy mert engem nem a baratja hanem o erdekel. Azt valaszolta azt csinalok amit akarok de ne viselkedjek csinyan es mondtam neki ha kuzdok le tilt ha csinyan viselkedek le tilt es erre le hulyezett hogy idiotanak nezem es gyereknek hogy tiltogatna? Akkor mondtam kuzdok erte es annyit irt hogy ugy csinaljam ahogy erzem evl nem tudom mit akart mondsni de szerintem azt hogy nem erdekli mit csinalok. Es innentol kezdve meg szunt minden par napja nem beszelunk nem tudom mihez kezdjek kerjek bocsanatot hogy igy viselkedtem es maradjon meg a baratsag es menjen tovabb minden a regibe vagy kuzdjek erte ahogy mondtam teljesen tanacstalan vagyok.

Ti kudenetrk erte vagy hagynatok?

En nagyon bizom a sorsban hogy mellettem a helye ennek a lanynak.



2020. jún. 16. 03:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszerusitve ba**ak oda az asztalra es cselekedjek vagy kerjek bocsanatot es alazkodjakmeg es minden marad a regi? (Baratsag)
2020. jún. 16. 03:12
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy a lány nem akar tőled semmit és a küzdéseddel csak megalázod magad, még kevesebb leszel a szemében. Teljesen félreérted a tipikus lekoptató szövegeit, "fáradt vagyok megyek aludni", "sok a dolgom mostanság", ezt mind akkor mondjuk, ha nem akarjuk megbántani a másikat, de lehet belőle venni a lapot, hogy nem akarunk semmit. Keress másik lányt, ezt tudod tenni.
2020. jún. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges eröltetni. Azzal, hogy csaholsz utána csak még inkább veszett üggyé válik. Kösd le magad valami mással, plusz vannak más lányok is a világon, ne körülötte forogjon az életed.
2020. jún. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Ha nagyon akarsz, néha beszélj vele, mint barát, de ne remélj többet. Ismerkedj más lányokkal.
2020. jún. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézetem szerint ennek a lánynak ma már nehezére esik még a beszélgetés is veled, de nem akar durván lerázni. Vedd a lapot - keress más lányt.

Ffi.

2020. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező.. szerintem jól jártál, hogy nem jött össze a csaj. Még annyi gerince se volt eleinte, hogy őszintén elmondja, hogy nem akar tőled semmit, hanem inkább terelt. (itt a fáradt vagyok szövegre gondolok)


A másik meg az, hogy valóban a saját önbecsülésedet vered szét, ha "nem adod fel". Mivel ez tényleg olyan szituáció, hogy ha 1x nemet mondott neked, akkor abból már nem lesz semmi, főleg ha továbbra is nyomulsz. Ezzel csak azt fogod elérni, hogy undorodjon tőled. Ha valóban akarod ezt a lányt, akkor először is saját magadon kell javitanod. Ki kell gyúrnod magad, vegyél egy bmw-t és kezd el stilusosan öltözködni.

2020. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te a lekoptató szövegekre azt hitted, biztatás. Nagyon rossz a helyesírásod, ha írtál a lánynak, és látta, hogy helyesírni sem tudsz rendesen, és ő mondjuk magasabb szinten van, akkor ne csodálkozz, hogy nem akar tőled semmit. De az is lehet,hogy nem tetszel neki.Mi az, hogy összevesztél vele??? Azért, mert van már (állítólag) barátja.Te sem vagy komplett.
2020. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7 es. Semmi baj nincs a helyesírásommal. (Telefonom szarakszik) Nem helyesírás felmérést kértem, hanem hogy mondjátok el a véleményeteket. Máskülömben meg néznélek téged, ha egy olyan lány\fiú tetszene, akivel szoros barátságba vagytok és be jelenti hogy barátja/barátnője van. Nem kivánom senkinek ezt az érzést. De mindegy is köszönöm a kedves válaszokat. ;)
2020. jún. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!