Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentális betegként semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegként semmi esélyem egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Középsúlyos depressziós vagyok. Tudom hogy a depressziósokat szarba veszik a férfiak, hiszen mindenki egy normális emberre vágyik. De olyan nehéz így élnem, hogy látom hogy mások szeretve és megbecsülve vannak a pátjuk, házastársuk által, míg én egyedül vagyok. Mikor ezeket a boldog párokat látom, egyből elsírom magam, mert engem nem szeret senki. De elhinni se tudnék már senkinek, mert nekem eddig mindenki csak hazudott. A külvilág által egy vidám embernek tűnök, de másoknak sose mondanám el hogy depressziós vagyok.
2020. jún. 16. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Depressziós-szorongós vagyok, szegény párom állapota még rosszabb.


2 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, nincsenek problémák.

2020. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Sokan vannak egyedül, mégsem a mások boldágságát irigylik.

Így, depressziósan, ne keressél párkapcsoaltot. Semmi értelme. Nem lehet a párod az életed értelme, a boldogságod középpontja.

Azaz: ne foroghat az életed a párkapcsoalt körül.

Így a problémád megoldása sem lehet ez. Járjál új társaságba, ismerkedj meg minél több új emberrel (férfival és nővel egyaránt). Nem párkeresés céljából, csak barátkozzál. Érezd jól magad.

2020. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
54%

Addig, míg ez a központi téma az életedben, addig nem igazán.

Lehetne így is kezdeni: Andika/petika vagyok, kertész, fodrász, sofőr, stb, és szeretem a kiskutyákat/a fagyit/ a szottyos levest, és aztán majd elmondod, hogy van ez-az.

Mindenki cipel valami súlyt a vállán, de egy ex depressziósként elárulok egy dolgot. A depresszió addig marad, míg te ezen rágod magad, érdemben ezzel jellemzed magad és te ebbe skatulyázod magad, nem pedig azzal, hogy pl 39-es a lábad, és húh, le kéne nyírni a füvet hátul, mert derékig ér. Nem, hanem "én depressziós vagyok".

Sokan le fognak pontozni, és nem fogják megérteni miről beszélek, de akinek "ez" bevált, az tudni fogja....

2020. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
És egyébként munkahelyed az van? Ott milyen a kapcsolat a kollégákkal, beszéltek találkoztok?
2020. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Pedig a harmasnak igaza van.
2020. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A 3-asnak pár dologban igaza van, az nem volt rossz, inkább mások akik itt más kérdéseknél szoktak ex depressziósként hasonlót írni, nagy mellénnyel hogy mer őőő kigyógyult és CSAK ez meg ez kell. De a 3-as hozzáállása egyébként jogos, hogy ne ezzel jellemezze magát, ez használhat.
2020. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Na, most már depressziós vagy, elég alja dolog ám ilyet bekamuzni, csak mert a szokásos kérdéseidet már kb. mindenki felismeri.. Ha tényleg mentális beteg lennél és tisztában lennél vele, akkor nem itt rinyálnál napi 6 kérdésben 3 kategóriában, hanem eltakarodtál volna szakemberhez.
2020. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még szerencse hogy csak unatkozok, és bekamuzom itt, hogy depressziós vagyok. Amúgy nem én találtam ki, voltam pszichiáternél, de még szerencse, hogy te jobban tudod, hogy mi a bajom.
2020. jún. 16. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyu, kérdező. Hihetetlen lesz, amit írok,, de a depressziót a felborult bélflóra okozza, s ekképpen gyógyítható is.
2020. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szedsz valamilyen gyógyszert?

Mióta tart a depressziód?

2020. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!