Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Milyen gyakorisággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen gyakorisággal kell a férfinak valami drága programot biztosítani, hogy ne szakítsatok?

Figyelt kérdés
Például luxusszálloda, étterem, külföldi utazás.

2020. jún. 16. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Minden nap
Párnaponta
Heti 1-2
Havi 4-5
Havi 1-2
2-3 havonta
Félévente
Évente
Párévente
Nem kell
49 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

10 éve vagyok házas, de én még nem voltam luxusszállodában, étteremben kb. 3x, külföldre nem utaztam soha.


Engem az idegesítene, ha nem tanulna és fejlődne a párom. Képzésekre járunk, dolgozunk, haladunk. Az ilyen látvány ripacskodások nem érdekelnek, nem képvisel számomra értéket egy luxusutazás. Környezetszennyező, drága és tökéletesen felesleges.

2020. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Luxusszállodába akkor se mennék szívesen, ha nekem fizetnének. Utálom a hotelek lelketlen, steril környezetét, ezért tipikus helyi házikókat bérlek Airbnbn.

Étterembe járni mióta luxus? Nem minden étterem drága, én fine dining helyre nem megyek semmiképpen és ha étterembe megyek, azt is én állom.

A külföldi utazásaimat én fizetem, ha együtt megyünk, akkor felesben fizetjük. Annyi a lényeg, hogy ő is jöjjön néha, nem muszáj mindig, mert simán megyek barátokkal vagy egyedül, de azért legyenek ilyen élményeink is és ne az legyen a fő szórakozása, hogy ő csak itthon mereszti a hátsóját a TV előtt. Nekem se tiltotta senki, hogy megkeressem ezeknek az árát.

Egyéb barom kérdés?

2020. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Na most ez ott kezdődik, hogy utazni például nem drága. Drágább lemenni a Balatonra valami fos 2 csillagos unalomba mint a környező országokban eltölteni pár napot. Néha étterembe járni szintén egy olyan tétel amit egy átlagos fizetésből meg se érez az ember.

Minden programot közösen állunk de nagyon is elvárom, hogy neki ugyan úgy igénye legyen a minőségi közös élményekre. Hogy ne úgy álljon hozzá, hogy majd elmegyünk évente egyszer Mucsaröcsögére 3 napra nyaralni az év többi részében meg lessük otthon a TV-t. Heti legalább egy normális randit muszáj beiktatni, hogy megmaradjanak az érzelmek és az intimitás. Máshogy nem lehet egy kapcsolatot fenntartani, energiát kell bele fektetni.

Nyilván az anyagiakat ketten teremtjük rá elő, ez mindig is így volt. De soha nem lennék együtt olyan emberrel aki ennyire igénytelen és nulla vágya van kimozdulni a komfortzónájából, megismerni a világot stb és csak akkor lenne program ha én leszervezem.

2020. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy nyaralás, és évi pár jobb vacsi férjen már bele.
2020. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

"luxusszálloda"

Nem vonz, nincs igényem rá.


"étterem"

Nem vonz, nincs igényem rá.


"külföldi utazás"

Húsz éves korom óta havi rendszerességgel utazok valahova külföldre rövidebb-hosszabb időkre, és a magam részét mindig is én fizettem. Nem várom el páromtól, hogy fizesse, mert nincs rá szükségem. Utazni egyébként egyáltalán nem drága dolog, csak meg kell fontolni, hogy mire költesz (nem szálloda, hanem kemping, nem étterem, hanem szendvics, stb) és az se árt, ha vannak külföldi barátaid, akik meghívnak magukhoz, amit aztán később (én legalábbis) viszonozok. Itt csak annyi a "lényeg", hogy legyen partner ebben (is), mert én ezeket az élményeket nem adnám fel azért, mert neki elég otthon néznie a négy falat.


Ha ilyesmikkel próbálod magaddal tartani a párodat, akkor ott egyikőtök részéről sincs szerelem, akkor pedig mi értelme az egésznek?

22/L

2020. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Minimum naponta 5X.
2020. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Én másodpercenként 3 luxusszállodát szeretnék, remélem ez azért belefér.
2020. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell befizetnie, de ha nem jön soha velem az hamar magunható.
2020. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Melyik válasz esne a legjobban az áldozatkomplexusodnak?

Biztosítson minden nap legalább kétszer ilyen programot, vagy értéktelen, mint férfi.

Tessék. Ezen hőböröghetsz magadban egy darabig.

2020. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
A "nők" az neked ilyen luxusfeleség szintű hisztipicha öt kiló szilikonnal, nulla IQ-val?
2020. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!