Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt nők és férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők és férfiak, szerintetek mi a normális napi kommunikáció egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom, akik pár éve dolgoznak már. Mennyit beszélgettek napközben a párotokkal telefonon, messengeren? Erről beszélgettünk ismerősökkel és eléggé megosztóva téma, ezért gondoltam felteszem itt a kérdést.
2020. jún. 16. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Esetünkben néhány gyors gondolatváltás: ki hol és mit ebédelt aznap, miként telik a nap, stb.

Komoly beszélgetés nem alakul ki, csak személyesen.

Telefonon valamiért ritkán beszélünk.

2020. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Most épp nincs párkapcsolatom, de munkaidőben pont nem érek rá telefonon, messengeren családtagokkal/haverokkal csevegni. A munkahelyemen dolgozom, kollégákkal beszélgetek, munkaidőn kívüli idő marad a családé és a többi ismerősé. Nem vagyok hozzánőve a telefonomhoz, ebédhez is ritkán viszem magammal. Az én munkakörömben nincsenek klasszikus szünetek, de odafigyelést igényel, ha épp benne vagyok valamiben, megbeszélés van, kifejezetten zavaró, kellemetlen is tud lenni, ha csipog a telefon, tehát sokszor le is van némítva.
2020. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Napközben nem beszélgetünk, mert dolgozunk. Csak ha nagyon sürgős és nem várhat, akkor írunk egymásnak vagy telefonálunk. Este szoktuk megkérdezni, hogy milyen napja volt a másiknak, hogy utazott, stb.
2020. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem beszélgetünk napközben, este beszéljük át a napot. Ha valami sürgős, akkor felhívjuk egymást, üzenetben max azt írjuk meg egymásnak, hogy mit hozzunk a boltból vagy ha valamelyikünknek spontán programja támadt és ezért később jön haza.

Amíg nem éltünk együtt sem chatelgettünk napközben, semmi igényünk nincs ezekre az üres fecsegésekre, este 2-3 sort írtunk, hétvégén pedig hosszabb Skype.

2020. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy éves párkapcsolatom van, nem élünk együtt, de sokat vagyunk együtt. Amikor tudjuk hogy találkozunk, akkor semmi telefon, maximum annyi, hogy hazafelé ha beugrik boltba, akkor felhív, hogy mi kell. Ha adott napon nem találkozunk, akkor este telefonálunk, a hossza attól függ, hogy mennyi időnk van. Ha dolgozom, akkor max 10-15 perc, ha nem, akkor egy óra. Egyikünk munkaköre sem teszi lehetővé, hogy órákat a telefonon lógjunk.
2020. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Meló közben fb-on váltunk pár mondatot szünetekben. Otthon kb. folyamatos a kommunikáció, persze van közbe szünet is, megvan a saját személyes időnk is, nem lógunk folyton egymás nyakán.
2020. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

A normális szubjektív.

Vannak akik le se tudnak szakadni egymásról.

Én speciel meg ezt utálom. Egyrészt nem igazán szeretek senkinek irogatni messengeren, eszembe nem jutna minden reggel azzal kezdeni a napot hogy jó reggelt üzeneteket küldjek. Nekem pl ez tök természetellenes, nem szeretem ha folyton kezembe van a telefon. Tehát nem szeretek írogatni, max egy pár sor, kivel mi a helyzet, hogy lesz a nap vagy hogy telik/telt a nap de ennyi. Esetleg ha történik,valami vicces azt elmondom/elolvasom meg találkozót egyeztetni de ennyi.


Telefonálni se szeretek:D Én az a fajta fura ember vagyok, fiatal nő létemre hogy jobb szeretek személyesen kontaktolni az emberekkel. Legyen szó párkapcsolatról, barátokról, családról vagy csak ismerősökről. Mennyiséget illetően meg nem gondolnám hogy kőbe kéne vésni. Ahogy alakul a hét, közbejöhetnek dolgok, ha nincs meg x nap egy héten nem gondolnám hogy a kardomba dőlnék, be lehet pótolni. Amennyi kényelmes.

2020. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Annyi a lényeg, hogy egyezzen az igény. Nálunk 10 év után is a 0-24 a "normális" nyilván értelmes keretek között. Ha dolgozol akkor is pihensz kicsit legalább óránként, ilyenkor váltunk pár üzenetet, küldünk egymásnak valami mémet, ha történik valami nagyon jó vagy nagyon rossz akkor azt megbeszéljük, ha valaki felbsz megnyugtatjuk egymást stb. Otthon meg van legalább fél óra, egy óra minőségi beszélgetés mindenféléről. Ő a mindenem, ha van valami szeretem ha azonnal elmondhatom neki. Egyszerűen csak imádunk beszélgetni meg törődni egymással.
2020. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Most már kollégák vagyunk, szóval együtt kávézunk meg ebédelünk is, ami jóval lecsökkenti az online kommunikáció igényét.


Egyébként nálunk szabad használni minden ilyen vackot, nem nézi a főnök, csak azt, hogy kész legyen a munka időre, úgyhogy mikor nem itt dolgoztam, kb félóránként ránéztem az üzenetekre és írtam neki, aztán mire megint néztem, ő is írt.


Mi online ismerkedünk meg és az ismerkedés elején rengeteget beszéltünk. Gyakran éjszakába nyúló oldalas üzeneteket írtunk. Nekünk természetes, hogy amikor tudunk és amikor nem megy a munka rovására, akkor írunk egymásnak. Ugyanakkor sosem követelőzött egyikünk sem, ha a másik nem írt... Az engem is kiidegelne. De így jólesik, hogy amikor tudunk válaszolunk.

2020. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is szabad, nem nézi a főnök, de engem zavar, ha megzavarnak, miközben egy feladat megoldása miatt nyomozok a rendszerben, olyankor oda kell koncentrálnom, és nagyon rossz, ha kizökkentenek.
2020. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!