Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz ha tobb emberrel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha tobb emberrel is talalkozol tinderrol megismerkedni?

Figyelt kérdés

Nyilvan eloben kehet ezt csak rendesen meglatni ki milyen.

De ha pl csak baratsag ectra lesz belole? V csak baratsag?

(L)



2020. jún. 18. 16:14
 1/6 Hellmano ***** válasza:
32%
Ha csak dugni akarsz, akkor nem.
2020. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Valahonnan tudni kell jó-e vele.
2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Egy tanács: Ne mondd egy férfinak hogy csak barátság legyen.

Vagy akarsz tőle valamit mint nő, vagy sem. A gagyi legyünk csak barátok középutat felejtsd el, mert nem azért találkozik veled, mert te annyira jó személyiség vagy, hanem mert nem himbilimbi van a lábaid között, hanem luk.

2020. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz, viszont mindenben van egy hatar :)

Minden szitu mas es mas


L

2020. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van tinderről barátom, mert nagyon megkedveltük egymást már online is, de már az első találkozás is teljesen baráti volt, mindkét részről, egyszerűen így alakult, nem volt kérdés, nem ajánlottam fel...


Amúgy meg én párt keresek tinderen. Nem fekszem le senkivel a 4. randiig. Ha eljutok valakivel a 3. randiig, akkor a többiektől szünetet kérek. Általában 1-2 randi alatt az alap szimpátia átjön. Ha le is feküdtem az illetővel és jó volt, akkor a többieket teljesen leépítem. Ha nem volt jó, akkor őt építem le, és nézelődöm a többiek között.


Egyszerre viszont 2-4 pasinál többel nem megy a beszélgetés, nemhogy a találkozás, így nagyon keveseket is húzok jobbra, hogy kevés matchem legyen. Aztán, ha az adott kör kifut valamiért, újrakezdem.


23N

2020. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, amíg csak találkozol és beszélgetsz velük. Például amit az 5#-ös lány kifejtett, ez egy kifejezetten jó hozzáállás.


Az sem probléma, ha tudja egy srác, hogy randizol másokkal - hiszen nincs mit szégyellned ezen. Viszont nem érdemes egynél többször szóba hoznod ezt, és végképp ne mesélj egyiküknek se a másikról.


Barátság extrákkal Tinderről? Ilyen nincs, legalábbis nem ezt jelenti ez a kifejezés. Ha alkalmi szexkapcsolatra gondolsz, akkor meg nem is érdemes ezen a témán feszülnöd, mert az olyan csávókat a legkevésbé se érdekli, hogy kivel mit csinálsz még.


28/F

2020. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!