Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy össze akartatok jönni egy munkatársatokkal, és egy másik, akit lekoptattatok régebben, elkezdett rosszindulatból, irigységből hülyeségeket beszélni rólatok a kiszemelteteknek, hogy lebeszélje őt a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Mit tettetek/tennétek ebben a helyzetben?

2020. jún. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ezt mondanám neki, akivel kavarni akarnék..-

SZia. Hallodtam, hogy negatív véleményeket alkot valaki rólam neked, de engem nem érdekel az, hogy miért mond neked hazugságokat, de ha neked fontosabb az, hogy mások , mint mondanak rólam, mnit az, hogy megismerj és megtapasztald, hogy tényleg hazugság, akkor ne várd el tőlem, hogy bármi véleményed érdekelni fog mert úgy fogom tudni , hogy téged külső személyek befolyásolnak és nekem saját gondolkodású személy kellene...

vagy ilyesmicsak át költve milyen szinten vagytok már az ismerkedéanek

2020. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkatársad elhiszi, akkor jobb, ha nem keresed vele a kapcsolatot.

Ez is egy próbakő, hogy lehet -e közöd hozzá.

Ha más lesújtó véleménye alapján ítél meg téged, akkor mit kereshetne az életedben? Neked nincs miért magyarázkodnod.

Főleg olyan szinten, hogy : "ha valaki ezt meg ezt pletykálja rólam, az nem igaz".

Ez primitívség lenne.


Akivel barátkozni akarsz, veszi a fáradságot, hogy téged a magad valójában megismerjen, vagy nincs semmi értelme.

2020. jún. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oszintet megvallva nem erdekelne. Nevetnek rajtuk, h en vagyok a tema mint valami rock star!
2020. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan naiv, és mamlasz, hogy még sose találkozott ilyen lejáratásokkal a sajátéetében, akkor úgyse lehet vele mit kezdeni. De ha van egy kis ezse akkor fenntartással kezeli ezeket. Figyelj,a leghatéknyabb, ha csak ilyesmit mondasz neki ha szóba kerül az áskálódó kolléga: Jaa, hát ő ilyen. Régebben össze akart velem jönni, de elküldtem és most kavar.
2020. jún. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából egyetértek a #2-essel.

A munkahelyi pletykák ostobaságok. Elhiheti őket az ember, de komolyan venni és arra alapozni sosem szabad, csak ha személyesen is meggyőződtünk a másik ember jellemét illetően.

Ha a neked tetsző férfi elhisz rólad bármilyen rosszindulatú pletykát, akkor vagy ostoba, vagy nagyon naiv. Egyik esetben sincs rá szükséged.


Te csak viselkedj normálisan mindenkivel, ahogy szoktál, és ha a neked tetsző munkatársad rákérdez az pletykák igazságtartalmára, visszakérdezhetsz, hogy ő mit gondol róla az alapján, ahogy megismert téged.

Még csak szidni sem érdemes a rosszindulatú kollégádat, az kicsinyes dolog, rossz színben tüntetne fel téged, de ebben a szituációban a tied az erkölcsi fölény.

2021. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!