Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire féreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire féreg dolog ez?

Figyelt kérdés
Az egyik fél tudja, hogy nem kell neki a másik hosszú távra mégis hitegeti és úgy tesz, mintha minden rendben lenne?
2020. jún. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem időközben gondolta meg magát?
2020. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert elmondta, hogy kb a 4., 5. tali után érezte, hogy nem kellek neki, mégis 2 év lett belőle.
2020. jún. 18. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak a végén a düh, harag, akármi mondatta vele. Azért nem tudom elképzelni hogy ilyen történjen, mert egy ilyen ember saját magával is kiszúr és a saját idejét is elrabolja, nem csak a másikét.
2020. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha szakításkor mondta, akkor csak meg akart bántani vele.
2020. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Az is lehet amit az előttem szólók írtak de pl saját történetem hogy a volt párommal már 4 hónap után szakítani akartam mégis több mint 5 év lett belőle. Nem azért mert húzni akartam az idejét hanem mert szerettem. Ettől függetlenül ha józanul döntök sok sok évet megspórolok kettőnknek mert olyan problémák voltak már az első pár hónapban amiket évek alatt se tudtunk megoldani és csak még több gondot szültek.

Végül ha közvetlenül nem is azok a problémák ölték meg a kapcsolatot de a már akkor tapasztalható jellembeli eltérések bizony nagyban hozzájárultak. Bár én ezt soha nem vágnám a képébe a volt páromnak.

De lényeg a lényeg hogy ilyen is van.

2020. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!