Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be mernéd vallani a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be mernéd vallani a párodnak, hogy a megismerkedésetekkor nem jött be külsőre?

Figyelt kérdés
Vagy akár azt is, hogy ugyan ő a legfontosabb neked, és összességében őt szereted legjobban, de nem ő az ideálod külsőre, hanem szerinted x, vagy y személy szebb, jóképűbb nála, vagy x, y típus jobban tetszik, mint ő külsőre.

2020. jún. 22. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem merés vagy nem-merés kérdése hanem a józan észé. Ha vele szeretnék lenni akkor minek bántsam meg, minek mondjak neki olyat, amitől ezentúl komplexusai lesznek vagy mindig azon agyal, hogy akkor mikor találok olyat aki tényleg az ideálom.


Szerintem aki ilyen mondd a párjának az nagyon komoly károkat okoz a saját kapcsolatában anélkül, hogy bármit nyerne rajta.

2020. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy jön össze egyáltalán azzal aki taszította külsőre? Ez furcsa. Miért teszi ezt? Egyedül akkor fordul ez elő, ha a ronda karakter évekig "nyomul" vagy ilyesmi, de ez meg annyira lealacsonyító mindkét fél részéről...
2020. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyat még talán, hogy külsőre nem mindig ő volt az ideálod, de olyat, hogy x,y jóképűbb nála semmiképp, főleg ha x,y egy közös ismerősötök.
2020. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi ebben a titok? A párom tudja, hogy a hosszú hajú pasikra bukok. Ő kopasz. 😂 De ez nem befolyásol semmit. Különben is, mindenkinél van jobb. Egy bizonyos kor felett a kinézet már nem számít, teljesen más értékek fontosak.
2020. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem elmondta, miután összejöttünk. Nem igazán tett jót az önbizalmamnak, viszont az őszinteséget mindennél többre tartom, és a kapcsolat egyik alappillérének is, ezért nem bánom, hogy őszinte volt.
2020. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Tudja. Amikor először megláttam, csak néztem, hogy Úristen ez hog néz ki. Aztán hullaszerelmes lettem és ma már ő számomra a világ legszebb férfija.
2020. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Es mi ertelme van pontosan ilyen helyzetben oszintenek lenni?

Ha kerdezi, az mas, hazudni nyilvan nem kell. De magadtol ezt kozolni teljesen ertelmetlen.

2020. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!