Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számíthatok az életben valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok az életben valaha hosszútávú kapcsolatra, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Vajon lehet-e olyan férfit találni, aki nem szeretne soha gyereket, de házasságot igen? Vagy így mondjak le erről az egészről?
2020. jún. 25. 23:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Előbbit könnyen. Utóbbit nehezen.
2020. jún. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Simán találhatsz.
2020. jún. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy!
2020. jún. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyet keresek,de nálam,ha akarnék se tudnék szülni.
2020. jún. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanilyen gondolkodású vagyok férfiban:). Azon kivételhez tartozom, aki nem szeretne gyereket.
2020. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos ma már alig van olyan nő, aki gyereket akarna, úgyhogy a legtöbb férfi kénytelen megalkudni.
2020. jún. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5%

Az itteni hiedelmekkel ellentetben a legtobb ferfi szeretne sajat gyereket, fuggetlenul attol, hogy altalanossagban szeretik-e a gyerekeket vagy sem. Ok altalaban jobban megfontoljak az idopontot, nem az alapjan kezdenek el gyereket akarni a semmire, hogy hirtelen bekattan naluk valami. (Bar az en ismerosi koromben a nok sem ilyenek, 1-2 kivetellel, akiknek sikerult veletlenul terhesnek lennie a semmire.)

Azok kozott keresgelhetsz, akik onbizalomhianyosak, utaljak magukat, utaljak az embereket, rettegnek a felelossegtol, en eddig szinte csak ilyen emberektol hallottam, hogy nem akarnak gyereket :D Nyilvan van egeszseges onbizalmu, normalis ferfiak kozott is olyan, aki nem valami szorongas miatt nem akar apa lenni, hanem valoban onszantabol, de ez ritkabb.

2020. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem simán. Sokan nem akarnak gyereket, de nem vallják be, az ún.társadalmi elvárások miatt (bármit is jelentsen ez). Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, teljes és boldog életünk van és nem akarunk gyereket. A korunk miatt már nem is lehetne. És nem bántuk meg. Viszont sokan megbánják, hogy vállaltak, csak mert ez a szokás. De ez amúgy sem vitatéma. Vagy akar valaki, vagy nem, magánügy. A lényeg, hogy a saját belső döntése legyen. Bőven van ilyen férfi, nyugi. Szerintem sokkal kevesebb férfi akar igazán, mély elhatározásból gyereket, mint ahány nem. Az "akarok, persze, mert ez az élet rendje, így szokás", aztán meg magasról tesz rá kategóriát nem sorolom a gyereket valójában, igazán akarók közé.
2020. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
De házasságot akkor miért akarsz, ha gyereket nem? Mi értelme a papírnak? Vagy a menyasszonyi fátyolos ceremónia hiányzik? Mert ahhoz szintén nem kell papír, ami önmagában csak vagyonközösséget teremt, mást nem.
2020. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
Van ilyen, találkoztam is már ilyennel. Viszont sajnos én is azt látom, hogy most már lassan több férfi akár gyereket, mint nő, és a pasik többsége vagy csak szexet akar, vagy aki komolyat, az már gyereket is akar.
2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!