Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nekem kellene ráírnom? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem kellene ráírnom? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap megbeszéltem a férfival akivel pár hete írogatunk, hogy ma reggel megáll a munkahelyemen még nyitás előtt pár szóra. Este firtatta, hogy mennyire várja, milyen izgatott már. Ma reggel vártam, hogy írjon, de egyelőre semmi jele. Fent van, de nem tudom, hogy nekem kellene-e írnom, hogy "már munkában vagyok", mivel nem egyeztünk meg semmiben sem, hogy ki is jelentkezzen. Én írjak?
2020. jún. 26. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudja mikor nyittok csak odamegy előtte nem? Amúgy ha eddig sokszor keresett ő téged, nyugodtan rairhatsz:)
2020. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egyformán kerestük egymást. Ráírtam, hogy már munkába értem, írta, hogy akkor már jön is. Szóval csak várta a jelzést, de mondjuk megkérdezhette volna.. :D
2020. jún. 26. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívna ha lenne kérdése, nincs gond nyugi.
2020. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj.


Ja, már írtál?

2020. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Jajj,de kis naiv vagy:)
2020. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ithatnal neki te? Ok nem kezdeményez a nő, de ha már az ismerkedés fázisban vagytok, sztm neked is ugyanúgy kell érdeklődni.

N27

2020. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!