Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejjebb adtam az igényeimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adtam az igényeimet, akkor ez most hogy van???

Figyelt kérdés

Mindig megkaptam a 10/8,9,10-es pasikat, csak mindegyiket hajtotta a vére, szálltak virágról virágra. Úgy voltam vele, hogy jó lejjebb rakom az igényeimet. Pasi külsőre 10/5, szüleivel lakik, nincs kocsija, nincs jól fizető állása még mielőtt azt hinnétek a pénz a fontos, 2 sétálós randi után nekiállt velem flegmázni messengeren, amikor tök normálisan írtam neki. Egyébként szimpatikus volt, jó lelkű, normális.

Következő 10/4-es, alacsony, semmi extra helyes arc, találkoztunk, ami mellesleg nagyon rossz volt, mert kb csak magáról beszélt és az az igazi trógerség sütött róla.

Most akkor mi van? :D Mi lesz a jó megoldás?


2020. jún. 26. 14:40
1 2 3 4
 21/33 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Hát ja, az a durva, mikor a csúnya pasik viselkednek úgy, mintha szépek lennének.


Amúgy meg minek adod le az igényeidet? jó hazudni önmagadnak? Rengeteg értelmes és rendes jól kinéző pasi van.

2020. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Még jó h kimaradok a dögevők hajkurászásából. Ez egy romlott társadalmi csoport, ahol marakodnak a jóért, azt sírnak ha mégsem jó. Mindenkinél van jobb, s ahogy elnézem te is oda mész ahol épp jobb. Párkapcsolatra alkalmatlan vagy, szeretni meg max önmagad tudod (mert neked jár...).
2020. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%

Miért oda ment ahol épp jobb volt? 10/5 mióta jó?

Pont ezt próbálja elmagyarazni te okos...hogy le állt egy szerencsétlennel mégis flegma volt kérdem én mire fel?


Egyszer én is leálltam olyannal akinek se munkája, se semmije, otthon él kövér is.

És gyökerebb volt mint bárki más.


Többet én se adom le az igényeimet, rohadjon meg az összes incel, mert semmit se tesznek annak érdekében hogy egy kicsit elviselhetőbbek legyenek kívül belül is egyaránt.


Legközelebb csak olyannal jövök össze akinek van munkája, nem szórja a pénzt lehet vele előre tervezni, jól is néz ki stb...

2020. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23as vagyok:

"Mindig megkaptam a 10/8,9,10-es pasikat, csak mindegyiket hajtotta a vére, szálltak virágról virágra."

Ezért...

Csak az a baj, h lassan a 190 magas 100kg-os izmos is úgy gondja nyomorult, mert nem kell/elhagyják/becsapják. Szal az "incel" szó már lassan = férfi.

2020. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
57%

Mert talán az ő szinte a 9,10es pasi de sajnos pont olyanok kerültek az útjába..


De ő legalább, ahogy én is nem csak a fullos pasikkal álltunk le utána hanem adtunk esélyt egy két szanalomnak.. Hátha..

De kiderult hogy azok is boszmek, sőt talán rosszabbak.


Szóval rólunk nem mondható el az hogy mer csak a izmos macsó kell az átlagos már nem aki megbecsulne minket szöveg....

2020. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szintje@
2020. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%
26-os, amit eléd tesznek azt hiszed az a világ. Látszik a hozzászólásodból h "én szartam a spanyol viaszt, nekem jár..", azt hoppon maradsz. Te a felszínes kcsögökre hiszed h 10/10-es. Neked ez jár, mert ugyanolyan vagy mint ők, azt hiszed h rajtad kívül mindenki hülye, csak te nem, azt vhogy mindig kiderül magadfajta a kakukktojás... Nincs ezzel baj, de a magadfajták nem tapogatják az igazán jómodot, és nem is kell olyan férfivel kapcsolatba kerülniük, aki "férfi". Jó neked egy kétlábon járó szelfimester is, gondolom pont olyan nyomorult mint te :)
2020. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#27

Látszik, te is azt az elvet vallod, hogy jópasi = felszínes köc$ög, átlag(alatti)jani = rendes srác, aki mellett jó élet vár, és süt a frusztráció.


"Te a felszínes kcsögökre hiszed h 10/10-es." Pont azt írta ő is, a kérdező is, és korábban én is, hogy a szar külsejűek között is ugyanolyan, ha nem nagyobb arányban fordul elő a köc$ög, mint a jó külsővel rendelkezők között (bár utóbbiaknak kevesebb a komplexusuk, így nincsenek tele annyi gyűlölettel mások iránt...)


(Engem egy 120 kg-os csóró, szakad zoknis hájtömeg alázott szarrá életemben a legjobban, akinek nem csak esélyt adtam, hanem szerelmes is voltam belé. Na, ha bárki viselkedhet így, senkire sincs ráírva, akkor ha már választani lehet, legalább nézzen ki jól... Ez ne fájjon már itt a mellőzötteknek...)

2020. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
28! Ott a pont!
2020. jún. 28. 11:01
 30/33 anonim ***** válasza:
57%

"Látszik, te is azt az elvet vallod, hogy jópasi = felszínes köc$ög, átlag(alatti)jani = rendes srác, aki mellett jó élet vár, és süt a frusztráció."


Semmi fusztráció nincs bennem. Megvan minden amit akartam, úgy nézek ki ahogy akartam, csak egyszerűen a magadfajtákra egyszerűen kiütném. Azért mert egy felszínes éhenkórász semmitérő ember, aki osztja az észt a semmire. Ha valamiben különbözik a véleményem a tiédtől, akkor meg látatlanba leírsz, nah a "lúzer". Éhenkórász szr vagy, voltál és maradsz is. Mutogass a felmenőidre, ne másra.

2020. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!