Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejjebb adtam az igényeimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adtam az igényeimet, akkor ez most hogy van???

Figyelt kérdés

Mindig megkaptam a 10/8,9,10-es pasikat, csak mindegyiket hajtotta a vére, szálltak virágról virágra. Úgy voltam vele, hogy jó lejjebb rakom az igényeimet. Pasi külsőre 10/5, szüleivel lakik, nincs kocsija, nincs jól fizető állása még mielőtt azt hinnétek a pénz a fontos, 2 sétálós randi után nekiállt velem flegmázni messengeren, amikor tök normálisan írtam neki. Egyébként szimpatikus volt, jó lelkű, normális.

Következő 10/4-es, alacsony, semmi extra helyes arc, találkoztunk, ami mellesleg nagyon rossz volt, mert kb csak magáról beszélt és az az igazi trógerség sütött róla.

Most akkor mi van? :D Mi lesz a jó megoldás?


2020. jún. 26. 14:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
72%

"Megvan minden amit akartam, úgy nézek ki ahogy akartam"

Szöveg.

Önigazolás egy anonim oldalon, ahol senki se lát, és itt nyugodtan bújhat az ember Brad Pitt bőrébe is akár.... Csak akkor nem itt írkálna, és szarozna másokat azért, mert nem állnak le mindenféle alsó kategóriás selejttel... (Ha annyira rendben lennél, nem sértené a dolog....)

2020. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Ez beteg ez a válaszoló 😂


Ha annyira felszínesek lennénk nem állt volna le se a kérdező egy mamahoteles pasival


A másik válaszoló se állt volna le egy 120 kilossal


Meg én se álltam volna le egy munkanélküli nincstelen sráccal aki még helyes se volt autója se volt...


Te nagyon rossz embereket osztasz mert Mi adtunk esélyt átlag alattiaknak, átlagosaknak, hátha.... Majd ők megbecsülnek minket. De nem...szóval nekem itt egy se merje azt mondani mer hogy nekünk csak a szexi izmos macsó pasik kellenek akik úgy is vannak velünk.

Mert ha annyira felszínesek lennénk akkor egyáltalán nem adtunk volna esélyt ezeknek...



Az a felszín inkább amikor össze jön egy liba egy ocsmány dagadt állattal vagy ronda sráccal a pénz miatt aztán felszíneskedik hogy ő boldog vele és szereti közbe meg amíg üzleti úton van a pali a helyes pasikkal dug a konditeremből😂na ez felszín inkább.

Mer tetteti a krva hogy minden rendben, boldog stb közbe meg egy lelki sérült lusta szar aki egy ocsmány emberen élősködik kénytelen azzal is szexelni közbe meg a kondis srácnak nem kell mert egy ribc akit csak +bszni jo mert jól néz ez is felszín, otthon meg redva a lakás mert arra se képes hogy takarítson,főzzön.

Vagy épp a kuvának nem kell a kondis srác mert mondjuk az csak 150et keres...


Na az ilyen "nőket" osszad te okos..akik ezerszer rosszabbak nálunk..

2020. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Bánnak velünk@
2020. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!