Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más kövér nők is úgy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kövér nők is úgy vannak vele, hogyha megtetszel egy srácnak, aki nem cigány és nem retardált, nem tudod elhinni kb.?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

férfi vagyok, nekem bejön a husis alkat

tapasztalataim alapján a husis lányok nem mindig hiszik el, vagy csak idővel


az önbizalom hiány a legnagyobb gond a telt lányokkal számomra


pedig egy gömbölyű alkat nagyon is vonzó és szexi tud lenni, persze a megfelelő belsővel és hozzáállással

2020. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Elég hihetetlen!
2020. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Sajnos ez tényleg így van.
2020. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Husis nem egyenlő a kövérrel. BMI-t kéne mellékelni, vagy magasság/kg-ot, úgy könnyebb lenne eldönteni.
2020. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem nagyon érdekel a butaság általában, de ez a fa.szság meg ütötte a szemem.

Szerinted az írásod alapján, egy cigánynak, vagy retardált srácnak tök mindegy, hogy kibe teszi bele? 😳

Akkor el árulom ha egy undorító dagadt igénytelen állat vagy, akkor még ők sem állnak veled szóba,max ha ez a zsánere.

Tök mindegy, hogy cigány, magyar, retardált, arab, török, ha nem szereti a dagadt nőket, akkor azok sem fogják beléd rakni,mert ha undorodnak a magad fajta nőktől, akkor azon senki nem tud változtatni!

2020. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én voltam kövér, volt párom akkor (se nem cigány, se nem retardált 😂), de tény hogy nem igazán hesszelgettek a férfiak. Mondjuk az önbizalmam is a béka segge alatt volt, 0 pozitív kisugárzás, kb. meg akartam halni, öngyilkossági gondolataim voltak. Szerintem ez messziről látszik valakiről.

Aztán elegem lett, elkezdtem diétázni, sportolni, életmódváltás, és 1 év alatt fogytam majdnem 30 kilót. Nyilván ezzel együtt a közérzetem is jobb lett. Utána érdekes módon azok a férfiak is szépen mosolyogtak rám, beszélgettek velem, kávét hoztak nekem a környezetemben akik addig gyakorlatilag keresztülnéztek rajtam.

Szerintem 50%-ban a túlsúly volt a láthatatlanság oka, 50%-ban viszont a kisugárzás.

2020. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Én még azt sem hinném el, hogy egyáltalán bejönnék bárkinek is...
2020. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vékony, de ronda nőként is így vagyok vele; vagy kamu (ez a ritkább, nem vagyok olyan, akit "megéri" átverni valamilyen előnyért cserébe), vagy valami probléma van az adott férfival, ami az elején nem ordít km-ekre róla, csak idővel derül ki.
2020. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Egy nőnél már bőven elég ha vékony. Körülöttem az összes vékony nő foglalt már 13 éves kora óta. Mondjuk a vékony, jó alakú nő olyan a mai világban, mint a fehér holló. Nem, nem. Az átlagos testalkat az nem a vékony kategória.
2020. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha ilyen önértékelési zavarai vannak a kövér nőknek, hogy úgysem kellenek a kutyának sem akkor mi a bánatért nem bírtok lefogyni? Nem lenne sokkal jobb érzés, ha nem kishitűsködni kellene folyton hanem bezsebelni a bókokat? Nem értem de komolyan...
2020. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!