Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez aranyos kis meglepetés lenne? Vagy nagyon furcsa? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

van egy srác akivel kölcsönösen szimpatikusok vagyunk egymással

összejönni nem akarunk, vagyis majd ahogy aalkul a dolog egyenlőre csak jól elvagyunk de van köztünk minden

néha találkozgatunk a lakásán (de nem csak szex, sőt van hogy az elmarad)

szóval a srác nayon szereti a főtt kukoricát xD

és multkor már el is csent egy földről kukoricát csak az takarmány igy nem jó az íze:)

nem lenne fura ajándék ha én vinnék neki pár darabot:) nekünk elég sok van

szóval ugye ettől nem hinné azt hogy beléestem hogy ennyire figyelmes vagyok ugye?? csak egy gaesztusnak számon, mert ha nekem van miért ne adnék:)

szóval nem tul gáz ajándék egy zacskó kukorica?vagy kedves és jópofa??:) te mit szólnál ehhez?:)


2010. aug. 1. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:

bocs a sok gépleési hibáért

mielőtt megint jönni valakia helyesírással:S

2010. aug. 1. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem jópofa :) hát még ha meg is főzöd neki
2010. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
nekem ciki lenne ilyet kapni, a kukorica nem való ajándéknak
2010. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg igenis aranyos tőled.ezt nem azt jelenti rögtön hogy szerelmes vagy,csak figyelmes és kész:)
2010. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár "értelmes" kommentelő is járt itt megint...


Amúgy szerintem jó ötlet ha én szeretném pl a szotyit és valaki azt hozna tuti örülnék. :) És mint figyelmességet fogja látni a barátod.

2010. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem is aranyos töled :) n9ncs ebböl semmi ha viszel neki
2010. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos!
2010. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is imádom a főttkukoricát. teljesen jó.
2010. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!